„Lietkabelis“ iškovojo R. Sargūno taurę | kl.lt

„LIETKABELIS“ IŠKOVOJO R. SARGŪNO TAURĘ

• 0

Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 82:71 (18:21, 20:20, 23:14, 21:16) nugalėjo Nur Sultano „Astana“ krepšininkus ir pergalinga nata baigė pasirengimą naujajam sezonui.

Dvikovos lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kadangi po pirmos mačo dalies Kazachstano klubas pirmavo 41:38, bet atkarpą 14:2 laimėjęs „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą ir sužaidus tris ketvirčius jau buvo priekyje – 61:55. Antroje ketvirtojo kėlinio dalyje panevėžiečiai susikrovė ir dviženklį atotrūkį, kuris leido ramiai užbaigti rungtynes.

Nenadas Čanakas šiose rungtynėse, kaip ir visame pasirengimo cikle, neturėjo traumuotų Nikola Radičevičiaus bei Karolio Giedraičio.

Nugalėtojams Panagiotis Kalaitzakis ir Gediminas Orelikas (4/10 tritaškiai) pelnė po 15 taškų, Kristupas Žemaitis – 13 (4/8 tritaškiai), Kasparas Bėrzinis – 9 (7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) – po 8, Džordže Gagičius – 7 (6 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Anthony Hickey įmetė 18 taškų, Jaylenas Barfordas – 17 (3/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Dmitrijus Gavrilovas surinko 8.

Pirmąjį „Betsafe-LKL“ sezono mačą „Lietkabelis“ žais šeštadienį namuose su Klaipėdos „Neptūnu“.