„Lietkabelis“ svečiuose nusileido „Dzūkijos“ krepšininkams | kl.lt

„LIETKABELIS“ SVEČIUOSE NUSILEIDO „DZŪKIJOS“ KREPŠININKAMS

• 0

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (11/6) ekipa, kuri išvykoje 70:87 (25:21, 8:21, 13:26, 24:18) turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (5/8) pranašumą.

„Dzūkijos“ strategas Nikola Vasilevas savo rotacijoje neturėjo Simo Jasaičio. Taip pat nebuvo registruotas ir Tomas Pačėsas jaunesnysis.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietkabelis“ – 11:4. „Dzūkija“ greitai atsigavo po šalto dušo ir išlygino rezultatą – 13:13. Svečiams pirmauti po pirmųjų dešimties minučių leido du tikslūs išpuoliai per paskutines 25 sekundes – 25:21.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 3,5 minutės panevėžiečiai išsiveržė į priekį (30:28), bet tada šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir perėmė iniciatyvą – 37:30. Iki pirmos mačo dalies pabaigos „Dzūkija“ dar labiau padidino savo atotrūkį – 42:33.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – nors „Lietkabelis“ priartėjo (37:42), dzūkai laimėjo atkarpą 17:2 ir persvara pasiekė naują rekordinę žymą – 20 taškų – 59:39. Iki kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai dar buvo toliau – 68:46. Paskutinė 10 minučių atkarpa buvo formalumas ir jos metu „Lietkabelis“ jau leido pasireikšti antrojo penketuko žaidėjams.

Dzūkai įmetė 26 dvitaškius iš 35 bandymų (74 proc.). Taip pat pataikė 7 tritaškius iš 15 (46 proc.). Tuo tarpu „Lietkabelis“ realizavo tik 36 proc. dvitaškių (17/46) ir 31 proc. (7/22) tritaškių.

„Dzūkija“: Matas Jucikas 22 (24 min., 8/9 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Giedrius Staniulis 14 (15 min., 7/9 dvitaškiai), Paulius Danisevičius 13 (3/6 tritaškiai), Tadas Rinkūnas (2/5 tritaškiai) ir Paolo Marinelli po 10, Artūras Jomantas 9 (4 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.).

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 12, Gytis Masiulis ir Margiris Normantas (6 rez. perd.) po 9, Paulius Poška 7 (5 min.), Gabrielius Maldūnas 6.