Lietuvių grupė: Kanada paskendo australo M. Dellavedovos tritaškių lietuje | kl.lt

LIETUVIŲ GRUPĖ: KANADA PASKENDO AUSTRALO M. DELLAVEDOVOS TRITAŠKIŲ LIETUJE

• 0

Donguano mieste prasidėjo pasaulio krepšinio čempionato H grupės, kurioje varžysis ir Lietuvos krepšininkai, kovos.

Pirmajame susitikime Australijos rinktinė 108:93 (29:20, 23:20, 24:27, 32:16) nugalėjo Kanadą.

Jau pirmoje mačo dalyje „boomeriai“ susikrovė 17 taškų pranašumą, o tik kanadiečių spurtas prieš pat antro kėlinio pabaigą deficitą aptirpdė iki 12 taškų.

Lėtam Kanados rinktinės startui koją kišo greitos NBA rungtyniaujančio Cory Josepho pražangos.

„Sacramento Kings“ gynėjas jau antrojo kėlinio pradžioje užsidirbo trečią asmeninę pražangą, o vyriausiajam rinktinės treneriui Nickui Nurse'ui neliko nieko kito, kaip tik patausoti krepšininką antrai mačo daliai.

Tačiau trečiajame kėlinyje, sugrįžus C.Josephui ir puikią atkarpą sužaidus Kevinui Pangosui, Kanada spurtavo net 18:3 ir išsiveržė į priekį.

NBA stiliaus rungtynėse viskas ir vėl apsivertė, kuomet ant atsarginių suolelio būtino poilsio prisėdo du kanadiečių varikliukai.

Australija ir vėl pagavo žaidimo ritmą, įgijo apčiuopiamą pranašumą, prie kurio svariai prisidėjo Matthew Dellavedovos tritaškių lietus. Mačo favoritai visai netrukus jau pirmavo dviženkliu skirtumu ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Kauno „Žalgirio“ naujokas Jockas Landale'as rungtyniavo 22 minutes, per kurias pelnė 8 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Puikiai pasirodė kitas „Žalgiryje“ žaidęs krepšininkas – Kevinas Pangosas. Kanadietis įmetė 14 taškų ir atliko net 8 rezultatyvius perdavimus.

Australija: M.Dellavedova 24 (6/10 trit., 5 rez. perd.), C.Gouldingas 16, P.Millsas 15 (6 rez. perd.), J.Inglesas 13 (10 rez. perd.), A.Bogutas 12 (9 atk. kam.), A.Baynesas 10.

Kanada: K.Birchas 18, C.Josephas 16 (23 naud. bal.), K.Pangosas 14.

14:30 val. Lietuvos laiku į kovą stos ir kitos dvi pogrupio komandos – Lietuva ir Senegalas.

Antradienį (10:30 val.) Australija žais su Senegalu, Lietuva su Kanada (14:30 val.).

O ketvirtadienį paskutines grupės rungtynes sužais Kanada prieš Senegalą (10:30 val.) bei Lietuva su Australija (14:30 val.).

• Lietuvių grupė: Kanada paskendo australo M. Dellavedovos tritaškių lietuje