Lietuvos 18-metės krepšininkės Europos čempionate šventė antrąją pergalę | kl.lt

LIETUVOS 18-METĖS KREPŠININKĖS EUROPOS ČEMPIONATE ŠVENTĖ ANTRĄJĄ PERGALĘ

• 0

Austrijoje vykstančio Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio čempionato B diviziono turnyro antrosiose B grupės rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 83:67 (23:20, 19:12, 21:18, 20:17) nugalėjo Graikijos ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Daliaus Ubarto treniruojamai Lietuvos komandai 13 taškų pelnė Saule Mikelionytė, 12 - Dalia Donskichytė (7 rez. perd.), 11 - Gabija Šegždaitė, 10 - Patricija Šribikytė.

Mūsų šalies krepšininkės sekmadienį žais su albanėmis, rugpjūčio 7 dieną - su šveicarėmis, o rugpjūčio 8-ąją - su Izraelio atstovėmis.

Varžybose dalyvauja 24 komandos, suskirstytos į keturias grupes. 1-3 vietas turnyre užimsiančios rinktinės iškops į A divizioną.