Lietuvos 20-metės krepšininkės rumunes sutriuškino 73 taškų persvara | kl.lt

LIETUVOS 20-METĖS KREPŠININKĖS RUMUNES SUTRIUŠKINO 73 TAŠKŲ PERSVARA

• 0

Įspūdingą pergalę Juodkalnijoje vykstančiame Europos B diviziono jaunimo (iki 20 metų; U20) merginų čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė, trečiadienį šeštajame ture net 73 taškų skirtumu - 101:28 (26:6, 20:2, 29:5, 26:15) - sutriuškinusi Rumunijos bendraamžes.

17 taškų nugalėtojoms pelnė Daugilė Šarauskaitė, 15 - Ieva Savickaitė, 13 - Roberta Mizgerytė, po 12 - Dalia Belickaitė ir Evelina Mauraitė, 8 - Karolina Ambotaitė.

Rumunių gretose sėkmingiausiai žaidė Denisa Monar (8 tšk.), Kincso Kelemen (6 tšk.) ir Paula Lenart (5 taškai).

Pasak pranešimo, Ričardo Maceinos auklėtinės ženkliai pranoko varžoves beveik visose statistinėse kategorijose. Rumunės per du kėlinius nebuvo atlikusios nė vieno rezultatyvaus perdavimo, o didžiąją dalį taškų rinko baudų metimais.

Jau pirmajame kėlinyje Lietuvos komanda įrodė, kad Rumunijos atstovės didelių vilčių šiose rungtynėse gali nepuoselėti. Galingai startavusios lietuvės po dešimties minučių jau turėjo 20 taškų persvarą - 26:6. Antrajame ketvirtyje Lietuvos merginos nemažino tempo ir visiškai sugniuždė varžoves. Iki didžiosios pertraukos rumunės pelnė vos du taškus, o Lietuvos rinktinės pranašumas jau buvo nepadoriai didelis - 46:8.

Situacija nesikeitė ir trečiajame bei ketvirtajame kėliniuose, kuriame Lietuvos rinktinė dominavo abiejose aikštelės pusėse.

Po šeštosios pergalės iš eilės vienvalde čempionato lydere tapo Bosnijos ir Hercegovinos ekipa, trečiadienį 76:61 nugalėjusi Izraelio ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

10.Didžioji Britanija      5 0 5  242:283   5

Trys geriausios pirmenybių rinktinės pateks į Europos čempionato U20 merginų A divizioną.