LKL čempionai nugalėjo „Juventus“ komandą | kl.lt

LKL ČEMPIONAI NUGALĖJO „JUVENTUS“ KOMANDĄ

• 0

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 98:80 (21:22, 21:21, 25:13, 31:24) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

Utenos ekipa pusę rungtynių rimtai priešinosi LKL lyderiams ir po dviejų kėlinių pirmavo 43:42. Antroje mačo pusėje ėmė ryškėti Kauno klubo pranašumas. Po 30 min. „Žalgiris“ pirmavo 67:56, o ketvirtajame kėlinyje svečiai dar labiau padidino persvarą.

Žalgiriečiams 16 taškų pelnė Deonas Thompsonas, po 14 - Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas, 12 - Aaronas White'as, 10 - Laurynas Birutis.

Utenos komandoje 17 taškų surinko Karolis Guščikas, 16 - Kennethas Gainesas, 14 - Dovis Bičkauskis.

„Žalgiris“ (18 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Juventus“ (8/12) ekipa lieka šešta.

Gairės: Žalgiris, Juventus, LKL