M. Blaževičius ir A. Kulboka pasižymėjo dvigubais dubliais, M. Kuzminskas buvo arti jo | kl.lt

M. BLAŽEVIČIUS IR A. KULBOKA PASIŽYMĖJO DVIGUBAIS DUBLIAIS, M. KUZMINSKAS BUVO ARTI JO

• 3

Tarp Europos krepšinio čempionatuose pasklidusių lietuvių šeštadienį itin gera diena galėjo pasidžiaugti Mindaugas Kuzminskas, Marekas Blaževičius ir Arnoldas Kulboka.

Ispanijos čempionate M.Blaževičiaus atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ susitiko su Žironos „Basquet“ ekipa, kurioje dabar žaidžia Marcas Gasolis.

Lietuvio klubas savo aikštėje nušlavė varžovus 89:63 (29:13, 19:24, 17:10, 24:16), o M.Blaževičius per 28 minutes pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 10 taškų (5/6 dvit.) ir atkovojo 10 kamuolių (17 naudingumo balų).

37 metų M.Gasolis savo ekipai per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Per trejas rungtynes 2 pergales iškovojusi „Obradoiro CAB“ komanda Ispanijos čempionate šiuo metu užima trečiąją vietą.

Graikijos lygoje Patrų „Promitheas“ aistruolius džiugino Arnoldas Kulboka. Per pirmąsias reguliariojo sezono rungtynes lietuvis pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 2/9 trit., 8/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių, o jo ekipa išvykoje 80:70 (21:26, 33:17, 19:23, 17:14) nugalėjo „Lavrio“ komandą.

Turkijos čempionate arti dvigubo dublio buvo ir Mindaugas Kuzminskas, Izmiro „Pinar Karšiyaka“ komandai per 34 minutes pelnęs 15 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit.), atkovojęs 7 kamuolius ir padėjęs išvykoje 72:70 (16:25, 24:17, 17:13, 15:15) palaužti Stambulo „Galatasaray“.

Lemtingu šiose rungtynėse tapo sudėtingas Erricko McCollumo tritaškis metimas nuo lentos, į savo buvusios komandos krepšį pataikytas esant lygiam rezultatui 69:69 ir likus žaisti vos 2,4 sek.

Izmiro komanda sezoną pradėjo laimėdama abejas pirmąsias rungtynes, tuo metu „Galatasaray“ dukart pralaimėjo.