M. Kalniečio ir M. Kuzminsko „Loko“ sužaidė rezultatyviausią sezono mačą | kl.lt

M. KALNIEČIO IR M. KUZMINSKO „LOKO“ SUŽAIDĖ REZULTATYVIAUSIĄ SEZONO MAČĄ

• 0

Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas kartu pelnė 17 taškų, tačiau Krasnodaro „Lokomotiv“ (12-4) net ir be didesnio Lietuvos rinktinės krepšininkų indėlio svečiuose 97:81 (25:21, 23:12, 29:17, 20:31) susitvarkė su „Avtodor Saratov“ (4-11).

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti penkias minutes ekipas skyrė nepadorus 29 taškų skirtumas (95:66), tačiau aikštės šeimininkai per likusį žaidimo laiką spurtavo 15:2 ir rungtynes baigė ne tokiomis liūdnomis nuotaikomis.

97 taškus surinkęs „Loko“ pagerino sezono rezultatyvumo rekordą. Iki šio mačo dviejose VTB vieningosios lygos rungtynėse jie buvo pelnę po 94 taškus.

Mantas Kalnietis žaidė beveik 24 minutes ir pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), taip pat atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus (12 naud. bal.).

Mindaugas Kuzminskas žaidė 18 minučių ir surinko 8 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart kamuolį perėmė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas 25, Alanas Williamsas 14 (13 atk. kam., 26 naud. bal.), Samas Dekkeris ir Vitalijus Fridzonas po 10.

„Avtodor“: Ryanas Boatrightas 21, Mouhammadou Jaiteh 18 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Orlando Johnsonas 10.