M. Kuzminskas ir „Oly“ neatsilaikė paskutinių sekundžių dramoje | kl.lt

M. KUZMINSKAS IR „OLY“ NEATSILAIKĖ PASKUTINIŲ SEKUNDŽIŲ DRAMOJE

• 1

Mindaugas Kuzminskas ir naujasis jo klubas Pirėjo „Olympiakos“ vėlyvą penktadienio vakarą 71:73 (19:20, 16:10, 20:15, 16:28) pralaimėjo kontrolines rungtynes Belgrado „Crvena zvezda“ ekipai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje graikai turėjo dviženklę persvarą, bet „Crvena zvezda“ surengė spurtą 10:0 ir sugrįžo į kovą.

Tiksint paskutinei minutei, rezultatas buvo lygus, bet likus 12 sek. pergalingą metimą pataikė Jamesas Gistas.

M.Kuzminskas šiame mače pelnė 7 taškus. Išsamesnė statistika nepateikiama.

Serbijos klubą į priekį vedė 15 taškų įmetęs Charlesas Jenkinsas, 12 taškų pelnė Billy Baronas, 10 – Derrickas Brownas.

„Olympiakos“ ekipoje su 12 taškų išsiskyrė Brandonas Paulas, 10 – Vassilis Spanoulis.