M. Šernius apie Prienų „CBet“ sezoną: dešimtukas su pliusu | kl.lt

M. ŠERNIUS APIE PRIENŲ „CBET“ SEZONĄ: DEŠIMTUKAS SU PLIUSU

  • 0

Kuklų biudžetą turėjęs Prienų „CBet“ klubas 2020-2021 metų sezoną užbaigė Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio etape, o komandos vyriausiasis treneris Mantas Šernius savo ekipai dėl rezultato skyrė aukščiausią įvertinimą.

Prieniškiai reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą, tačiau ketvirtfinalyje 0-2 krito prieš Utenos „Juventus“, kuriai šį sezoną pralaimėjo visus šešis sykius.

Antrose rungtynėse prieniškiai vertėsi ne tik be Tomo Dirbeu, bet ir be savo vedlio Manu Lecomte, kuris prieš rungtynes susirgo.

„Pagal žaidimą, manau, kad septyni su pliusu, pagal rezultatą – dešimt su pliusu, – komandos sezoną vertino M. Šernius. – Kaip krepšininkai galėjome dar daugiau išspausti iš savęs. Ir aš kaip treneris galėjau iš žaidėjų išspausti. Rezultatas puikus, o pagal žaidimą – septyni su pliusu.“

„CBet“ antrąsias ketvirtfinalio rungtynes namuose pralaimėjo 80:87, nors likus 100 sekundžių atsiliko tik trimis taškais.

„Toks yra mūsų komandos veidas, – apie paskutines rungtynes sakė M. Šernius. – Su tokiu veidu galėjome pasiekti penktąją vietą, tiktai taip mes galime tobulėti. Daugumai šių vyrukų tai yra pirmosios atkrintamosios varžybos. Suskaičiavome, kad 95 proc. žaidėjų tai buvo pirmosios normalios atkrintamosios varžybos. Tikrai daug patirties. Reikia pasveikinti „Juventus“, jie to nusipelnė, mus šį sezoną įveikė šešis kartus. Tam yra priežasčių, bet tik padėkosiu savo vyrams, jie yra šaunuoliai. Tikrai gražiai dirbome ir nemažai išmokome.“

M. Šernius taip pat atskleidė, kad su Prienų komanda jau kalbėjosi dėl bendradarbiavimo pratęsimo.

„Neturiu nė vieno pasiūlymo, išskyrus Prienų. Su klubo vadovais jau kalbėjome, turime viziją, yra pasirašytos sutartys su jaunimu. Manau, kad neprašovėme, jie atidirbo. Vėl iš naujo reikės sėsti už stalo, dėlioti šaškes, žiūrėti, kas yra rinkoje. Visų pirma, koks bus biudžetas. Dar neturiu žodinio susitarimo, tiesiog pasikalbėjome kas bus, jeigu bus“, – sakė M. Šernius.

Tuo metu „Juventus“ vairininkas Žydrūnas Urbonas džiaugėsi, kad jo vadovaujama ekipa pasiekė LKL geriausiųjų ketveriukę.

Paskutines rungtynes uteniškiai laimėjo ne tik be šį sezoną nebežaisiančio Vaido Kariniausko, bet ir be Martyno Gecevičiaus bei Igno Vaitkaus.

„Smagu laimėti, smagu, nes praėjome šitokį kelią. Vienas sudėtingiausių sezonų, – spaudos konferencijoje kalbėjo Ž. Urbonas. – Buvo ir COVID-19 viruso bangos, jos mūsų bortą daužė labai rimtai. Turėjome krūvą traumų, šiandien atvažiavome be trijų žmonių, skaičiavome, kad atvažiavome be 70 taškų. Sakome, kas šiandien kompensuos? Smagiausia, kad mes nė karto nesugriuvome kaip komanda. Mes išliekame komanda, nesvarbu, kiek traumuotų, kiek negali žaisti.

Žaidžiame savo braižu, darome tai, ką suprantame, o tai yra smagu. Šiandien komanda kompensavo tai, kad nebuvo Igno Vaitkaus. Vytautas Šulskis tikrai žaidė puikias rungtynes, Vaidas Čepukaitis pasistiebė. Tikrai smagu dėl vyrų, aš jiems esu be galo dėkingas už visą šį nelengvą kelią link išsvajoto finalo ketverto. Apie jį svajojome prieš sezoną.“

Pusfinalyje „Juventus“ susitiks su reguliariojo sezono nugalėtoju Kauno „Žalgiriu“.

„Niekada neini žaisti tam, kad Kaune turėtum gerą laiką. Mes tikrai to nedarysime, važiuosime ir žaisime savo krepšinį, matysime, kaip mums seksis. Mes esame kovotojai, mes išlikome komanda, kad ir kas mus talžė, ir dabar rodysime charakterį. Vien taktika ir technika tu čia nieko nepaimsi“, – į pusfinalį žvelgė Ž. Urbonas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS