„Maccabi“ pirmoji šį sezoną nukovė Š. Jasikevičiaus „Barceloną“ | kl.lt

„MACCABI“ PIRMOJI ŠĮ SEZONĄ NUKOVĖ Š. JASIKEVIČIAUS „BARCELONĄ“

• 0

Pirmoje rungtynių pusėje įspūdingą puolimą demonstravusi Tel Avivo „Maccabi“ (5-2) tapo pirmąja komanda, šį sezoną Eurolygoje nukovusia Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“ (6-1).

Izraelio klubas namie 85:68 (31:18, 25:18, 9:18, 20:14) įveikė Katalonijos klubą.

Įskaitant ir Ispanijos ACB lygą, „Barcelona“ buvo laimėjusi 13 kartų iš eilės.

„Maccabi“ nuo mačo pradžios ėmė rodyti uraganinį puolimą. Per pirmąjį kėlinį šeimininkai sumetė 31 tašką, per antrąjį pridėjo dar 25 taškus ir po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų pranašumą – 56:36.

56 praleisti taškai per pirmąją mačo pusę – „Barcelonos“ antirekordas treniruojant Šarūnui Jasikevičiui.

Per pirmuosius du kėlinius „Maccabi“ po „Barcelonos“ klaidų pelnė 17 taškų, o antraisiais šansais susirinko 9 taškus.

Keturi „Maccabi“ krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje surinko dviženklį naudingumo balų skaičių, o Jamesas Nunnally buvo įsirašęs 18 efektyvumo balų.

Per pirmuosius du kėlinius „Maccabi“ pataikė 66,7 proc. dvitaškių (16/24) ir 60 proc. tritaškių (60 proc.).

Puikiai trečiąjį kėlinį pradėjusi „Barcelona“ greitai priartėjo iki 12 taškų deficito, o po trijų kėlinių atsiliko per 11 taškų.

Per trečiąjį kėlinį „Barcelona“ praleido tik 9 taškus.

Visgi per lemiamą ketvirtį „Maccabi“ neleido suabejoti savo pranašumu – visą ketvirtį buvo išlaikyta dviženklė persvara, o mačo pabaigoje ji buvo padidinta iki 20 taškų.

Tel Avivo komandai Jamesas Nunnally per 27 minutes pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Cory Higginsas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 20 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit., 6/6 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 17 (3/7 dvit., 3/4 trit., 4 rez. perd.), Scottie Wilbekinas 16 (2/6 trit., 5 rez. perd.), Derrickas Williamsas 12, Ante Zizic (5/7 dvit.), Jalenas Reynoldsas (5/8 dvit., 4 rez. perd., 4 per. kam.) po 10, Keenanas Evansas 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20 (4/7 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud., 26 naud. bal.), Nikola Mirotičius 17 (4/6 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Nickas Calathes 9 (6 rez. perd., 5 kld.), Brandonas Daviesas 8 (7 atk. kam., 5 kld.).