Maištas „Neptūno“ moterų komandoje: krepšininkės verčia vyr. trenerį iš posto | kl.lt

MAIŠTAS „NEPTŪNO“ MOTERŲ KOMANDOJE: KREPŠININKĖS VERČIA VYR. TRENERĮ IŠ POSTO

Klaipėdos „Neptūno“ moterų klube kurį laiką vyravusi įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Komandos krepšininkės sukilo prieš vyr. trenerį Dalių Ubartą, praneša tinklalapio „BasketNews.lt“ šaltiniai.

Dalis žaidėjų ėmė drastiškai reikšti nepasitenkinimą 50-mečio specialisto diegta darbo metodika, o palaipsniui kilusi įtampa netgi virto ultimatumu nepasirodyti rungtynėse.

„Neptūno“ vadovybė sureagavo į aistras komandoje ir suspendavo Ubartą, vietoje kurio paskutiniuose dviejuose „Huawei Moterų lygos“ susitikimuose vadavo žaidžiančioji asistentė Andra Gabalytė.

Praėjus beveik dviem savaitėms, „Neptūno“ vadovai nėra iškomunikavę galutinio sprendimo dėl Ubarto, tačiau, tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, sunkiai tikėtina, jog bendras darbas bus atnaujintas.

Tokio scenarijaus išsipildymas veikiausiai neapsieitų be permainų sudėtyje. Situacijos sprendimo tikimasi iki artimiausių „Neptūno“ rungtynių, kurios sausio 8-ąją numatytos namuose su Vilniaus „Kibirkštimi-VKM“.

Ubartas buvo pasamdytas praėjusią vasarą, o 2019-2020 m. sezone „Neptūnui“ vadovavo Gabalytė.

Iki Ubarto suspendavimo „Neptūnas“ laimėjo keturiskart per aštuonis turus, o Naujuosius metus pasitinka su penkiomis pergalėmis po dešimties rungtynių ir trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Ubartas į gimtąją Klaipėdą vasarą pasuko po ketverių metų darbo Kinijoje. Anksčiau jis uostamiestyje treniravo tuometines Klaipėdos moterų komandas „Lemminkainen“ ir „Fortūną“ bei skynė LMKL bronzos medalius, taip pat dirbo su Lietuvos vaikinų ir merginų jaunimo rinktinėmis.

GALERIJA

  • Dalius Ubartas
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

basketnews

Du kartus skaičiau šitą opusą "kaip kalbu, taip rašau". Pasidarė įdomu, koks šio rašinio autoriaus išsilavinimas. Ir negi redakcijose nebeliko kalbos redaktorių?

To seip

Kaip suprasti dirba senoviniais metodais? Paprase daugiau saves islieti? Negraziai paprase? Patikslinkite

Siaip

Jis niekam tikes... arogantiskas, nesugeba su jaunimu bendraut, senais metodais dirbantis. kuo greiciau meskit ta nevykeli lauk... tegul varkes su savo “oranziniais kamuoliais” toliau suka... pagarba merginoms, kad netyli ir pastovi uz save... nesizeminkit, uztenka ir taip, kad uz dyka zaidziat...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS