A. Milaknio ekipa po pratęsimo iškovojo pergalę Taline | kl.lt

A. MILAKNIO EKIPA PO PRATĘSIMO IŠKOVOJO PERGALĘ TALINE

• 0

Dvidešimt antrą pergalę 26-osiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis Kazanės „Uniks“ klubas su Artūru Milankiu, pirmadienį svečiuose po pratęsimo 89:84 (16:19, 29:16, 20:24, 10:16, 14:9) įveikęs keturioliktojoje pozicijoje likusius Talino „Kalev“ (7 pergalės ir 18 pralaimėjimų) krepšininkus.

Starto penkete dvikovą pradėjęs lietuvis pelnė 6 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, paskutinę ketvirtojo kėlinuko sekundę blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 32 su puse minutės (32:33) A. Milaknis prametė dvitaškį ir pataikė 2 tritaškius metimus iš 7.

Po 30 taškų nugalėtojams pelnė Keithas Langfordas ir Antonas Ponkrašovas, 9 – Marko Baničius.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Gregoras Arbetas (19 tšk.), Rolandas Freimanis (17 tšk.) ir Shawnas Kingas (14 taškų).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Maskvos CSKA (24/2) klubas, o „Astana“ (6/21) ekipa iš Kazachstano, kurią treniruoja Ramūnas Butautas, lieka penkiolikta.