Ignas Brazdeikis dvikovą atidarė penkiais iš eilės pelnytais taškais, po dvitaškį tuomet įmetė Sylvainas Francisco ir Alenas Smailagičius, o Bryantas Dunstonas pasižymėjo baudos metimu – 10:9. I.Brazdeikis įsirašė dar penkis taškus, B.Dunstonas ir Dovydas Giedraitis įmetė po dvitaškį, o Edgaras Ulanovas ir Deividas Sirvydis realizavo po du baudų metimus – 23:15.
Isaiah Wongas surinko aštuonis taškus, baudos metimą realizavo E.Ulanovas, o A.Smailagičius įsirašė septynis taškus – 39:27. Iš toli taikliai atakavo ir du baudų metimus realizavo S.Francisco, po du taškus pridėjo D.Sirvydis ir I.Brazdeikis, bet pranašumas tirpo – 48:44.
Po pertraukos Arnas Butkevičius paleido taiklų tritaškį, reidą į baudos aikštelę surengė S.Francisco, tačiau pranašumo neliko – 53:53. Tuomet šešis taškus iš eilės pelnė A.Smailagičius, S.Francisco pelnė du taškus su pražanga, o kėlinio pabaigoje D.Sirvydis paleido taiklų tritaškį – 65:58.
Lemiamą ketvirtį sėkmingai pradėjo dvitaškį pataikęs I.Wongas, S.Francisco, I.Brazdeikis ir E.Ulanovas sumetė po du baudų metimus (73:67), tačiau likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus – 73:73. Kelis tritaškius prametęs E.Ulanovas galiausiai smeigė tritaškį, S.Francisco pataikė du baudų metimus, reidą į baudos aikštelę dvitaškiu užbaigė A.Butkevičius, o likus žaisti 18 sekundžių rezultatas vėl buvo lygus – 80:80. Žalgiriečiai turėjo galimybę paskutinės atakos metu išplėšti pergalę, bet komandoms teko žaisti pratęsimą.
Pratęsimo pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:7, tuomet I.Brazdeikis ir S.Francisco smeigė po tritaškį, tačiau šeimininkai iniciatyvos neprarado ir žalgiriečiams teko pripažinti pranašumą – 86:96.
„Žalgiris“: M.Jamesas 22, E.Okobo 21, J.Blossomgame’as 17, D.Theisas 16.
„AS Monaco“: S.Francisco 19 (5 rez. perd.), I.Brazdeikis 17 (7 atk. kam.), A.Smailagičius 15, I.Wongas 10, E.Ulanovas 8, D.Sirvydis 7, A.Butkevičius 5 (8 atk. kam.), B.Dunstonas 3, D.Giedraitis 2, B.Manekas 0, L.Birutis 0.
Naujausi komentarai