Namuose – pirma „7bet-Lietkabelio“ pergalė Europos taurėje | kl.lt

NAMUOSE – PIRMA „7BET-LIETKABELIO“ PERGALĖ EUROPOS TAURĖJE

• 0

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pratęsė kovas 2023-24 m. sezone – antradienio vakarą Kalnapilio arenoje Roberto Štelmaherio auklėtiniai sužaidė pirmąsias Europos taurės (EuroCup BKT) namų rungtynes, kuriose 84:74 (23:20, 20:16, 18:23, 23:15) įveikė Salonikų „Aris“ klubą iš Graikijos ir įsirašė pirmąją pergalę.

Įpusėjus pirmajam kėliniui panevėžiečiai po Lipkevičiaus tritaškio įgijo devynių taškų pranašumą (18:9), bet varžovai neleido nutolti ir jau pirmąją antro ketvirčio minutę mažino atsilikimą iki minimalaus (23:22).

Atkakli kova vyko ir toliau, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai į pertrauką nusinešė plius septynis (43:36). Per pirmąją mačo pusę „7bet-Lietkabeliui“ Orelikas pelnė 12 taškų.

Po trečiojo kėlinio Panevėžio ekipa pirmavo dviem taškais (61:59). Įpusėjus ketvirtam kėliniui po Oreliko tritaškiau ir Lipkevičiaus baudos metimo „7bet-Lietkabelis“ įgijo dviženklę persvarą (69:59). Likus mažiau nei trims minutėms Salonikų klubo treneris Ioannis Kastritis gavo dvi technines ir buvo pašalintas iš rungtynių.

Dviženklį pranašumą panevėžiečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. „7bet-Lietkabelį“ į pirmąją pergalę vedė 19 taškų (8 atk. kam.) ir 28 naudingumo balus surinkęs Orelikas, Nikola Popovičius pridėjo 12 taškų (7 atk. kam.).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 14 d. su Vilniaus „Wolves“, o spalio 22 d. Panevėžyje svečiuosis Trento „Dolomiti Energia“ iš Italijos.