Naujokų biržoje nepakviesto gynėjo šou: 28 taškai ir „Wizards“ pergalė | kl.lt

NAUJOKŲ BIRŽOJE NEPAKVIESTO GYNĖJO ŠOU: 28 TAŠKAI IR „WIZARDS“ PERGALĖ

• 0

Šiais metais NBA naujokų biržoje nepasirinktas 23-ejų 201 cm ūgio gynėjas Garrisonas Mathewsas sužaidė puikias rungtynes, o jo vedama Vašingtono „Wizards“ (10-22) savo aikštėje 123:105 (29:39, 42:24, 19:18, 33:24) įveikė Majamio „Heat“ (24-9).

Nugalėtojams G. Mathewsas per 29 minutes surinko 28 taškus (2/2 dvit., 4/7 trit., 12/13 baudos) ir atkovojo 4 kamuolius.

Iki šio mačo G. Mathewso rezultatyviausias pasirodymas NBA buvo šeši taškai, o per pirmąsias 10 rungtynių jis pelnydavo po 3 taškus. Dabar jo rezultatyvumas šoktelėjo iki 5,3 taško.

Rungtynėse „Wizards“ sirgaliai G. Matthewsui ėmė skanduoti „MVP, MVP“. „Maniau, kad sirgaliai sako „Pirmyn, „Heat“, – po mačo sakė krepšininkas.

Vien antrajame kėlinyje gynėjas surinko 20 taškų, o „Wizards“ ketvirtį laimėjo 42:24.

Jis daugiau minučių gavo dėl to, jog aikštėje negalėjo pasirodyti „Wizards“ rezultatyviausias krepšininkas Bradley Bealas.

Vašingtono komandoje išsiskyrė ir kiti atsarginiai krepšininkai. Jordanas McRae surinko 29 taškus (3/6 dvit., 6/8 trit., 5/7 baudos) ir pasiekė asmeninį sezono rekordą, o tryliktąjį sezoną NBA žaidžiantis prancūzas Ianas Mahinmi pelnė 25 taškus (8/8 dvit., 2/3 trit., 3/8 baudos) ir užfiksavo karjeros rekordą.

„Wizards“: Jordanas McRae 29 (6/8 trit., 8 rez. perd.), Garrisonas Mathewsas 28 (12/13 baudos), Ianas Mahinmi 25 (8/8 dvit.), Ishmaelis Smithas 19.

„Heat“: Jimmy Butleris 27 (6/10 dvit., 15/19 baudos), Duncanas Robinsonas 16, Bamas Adebayo (14 atk. kam.) ir Kendrickas Nunnas po 14, Goranas Dragičius 10.