NBA atkrintamosiose – „Rockets“ tritaškių kruša ir įtūžusio Milvokio sugrįžimas | kl.lt

NBA ATKRINTAMOSIOSE – „ROCKETS“ TRITAŠKIŲ KRUŠA IR ĮTŪŽUSIO MILVOKIO SUGRĮŽIMAS

• 0

Orlande tęsiasi NBA atkrintamosios varžybos, o jose naktį iš ketvirtadienio į penktadienį pergales šventė „Houston Rockets“ ir „Milwaukee Bucks“ komandos.

„Rockets“ Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių prieš „Oklahoma City Thunder“ jau pirmauja 2-0.

Šį kartą be traumuoto Russello Westbrooko žaidusi Teksaso komanda šventė pergalę 111:98 (35:30, 18:29, 24:19, 34:20).

Savo žaidimą „Rockets“ grindė tolimais metimais ir metė net 56 tritaškius, tokiu būdu užfiksavę naują NBA atkrintamųjų rekordą.

Tiesa, pataikyti pavyko tik 19 kartų (33,9 proc.), o antrajame kėlinyje pro šalį skriejo net 15 „Rockets“ tritaškių iš eilės.

Pirmoje rungtynių pusėje „Thunder“ ekipa neblogai tvarkėsi su vos 8 taškus turėjusiu Jamesu Hardenu, bet po pertraukos viskas pasikeitė.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Rockets“ spurtavo atkarpa 17:0 ir perlaužė rungtynes, o J.Hardenas mačą baigė su 21 tašku ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21 (9 rez.perd.), Danuelis House'as 19 (9 atk.kam.), Ericas Gordonas ir Jeffas Greenas po 15, PJ Tuckeris 14, Austinas Riversas 11, Robertas Covingtonas 10.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 31, Danilo Gallinari 17, Chrisas Paulas 14, Dennisas Schroderis 13.

Reabilituotis po nesėkmės pirmajame atkrintamųjų mače pavyko „Milwaukee Bucks“ ekipai. Rytų konferencijos favoritai 111:96 (25:13, 39:30, 29:30, 18:23) pranoko „burbulo“ šeimininkę „Orlando Magic“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Šį kartą Milvokis nusprendė nejuokauti ir lemtingą 23 taškų persvarą susikrovė dar iki pertraukos.

„Bucks“ pirmavo visas rungtynes, o komandos lyderiu buvo įspūdingą dvigubą dublį su 28 taškais ir 20 atkovotų kamuolių surinkęs Giannis Antetokounmpo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28 (20 atk.kam., 5 rez.perd., 7 kl.), Brookas Lopezas 20, Patas Connaughtonas 15 (11 atk.kam.), Ericas Bledsoe 13 (7 rez.perd.), Donte DiVincenzo 11.

„Magic“: Nikola Vučevičius 32 (10 atk.kam.), Evanas Fournier ir Terrence'as Rossas po 12, Markelle Fultzas 11, DJ Augustinas 10.