„Neptūnas-Akvaservis“ nepasipriešino NKL lyderiams | kl.lt

„NEPTŪNAS-AKVASERVIS“ NEPASIPRIEŠINO NKL LYDERIAMS

• 0

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (16-15) ekipos neišgelbėjo ir pagrindinėje uostamiesčio ekipoje rungtyniaujantis Arūnas Mikalauskas. Gerai rungtynes pradėję klaipėdiečiai prieš pertrauką subyrėjo ir neatsilaikė prieš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (25-6) ekipą 67:91 (23:21, 18:34, 20:17, 6:19).

„Neptūnas-Akvaservis“ antrojo ketvirčio viduryje dar turėjo devynių taškų persvarą (38:29), tačiau tada įkrito į gilią duobę. Svečiai iš Marijampolės ketvirtį užbaigė įspūdingu spurtu 26:3 ir į ilgąją pertrauką išėjo turint solidžią 14 taškų persvarą (55:41).

Nepaisant prastos antrojo kėlinio pabaigos, aikštės šeimininkai ginklų nesudėjo. „Neptūnas-Akvaservis“ trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 17:7 ir priartėjo iki 4 taškų (58:62). Vis dėlto marijampoliečiai turėjo atsaką ir į tai. „Sūduva-Mantinga“ surengė dar vieną įspūdingą spurtą 16:3 po kurio aikštės šeimininkai jau neatsigavo (61:78).

Klaipėdiečiams NKL lyderių barjeras ir toliau lieka neįveikiamas. Tai buvo trečias „Neptūno-Akvaservis“ komandos pralaimėjimas šiame sezone „Sūduvai-Mantingai“ (69:75; 70:94).

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 16 (5/8 dvit.), Vytautas Šarakauskas 11 (21 n.b.), Arūnas Mikalauskas (7 atk. kam.) ir Erikas Kubilius po 8, Klaidas Metrikis 6.

„Sūduva-Mantinga“: Ernestas Ežerskis 19, Edvinas Jezukevičius 17 (9 atk. kam.), Gediminas Navickas 16, Aurimas Urbonas 14 (12 atk. kam.).