„Neptūnas“ netikėtai prapylė „Šiaulių“ krepšininkams | kl.lt

„NEPTŪNAS“ NETIKĖTAI PRAPYLĖ „ŠIAULIŲ“ KREPŠININKAMS

• 1

Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė netikėtą nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate. Antrą kartą iš eilės suklupusi uostamiesčio ekipa šeštadienį pralaimėjo „Šiauliams“

Pergalių sąskaitą atsidarę Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje panaikino 16 taškų deficitą bei triumfavo 94:90 (23:27, 20:28, 28:18, 23:17).

Solidžiai startavęs „Neptūnas“ greitai įgijo dviženklį pranašumą 12:2, o antrajame kėlinyje dar ir „spurtavo“ 16:2 bei nutolo 43:27.

Vis dėlto po pertraukos intriga sugrįžo. Šiauliečiai laimėjo atkarpą 19:6 bei pasiviję 59:61 pradėjo žaisti su varžovais taškas į tašką.

Iniciatyvą perėmę „Šiauliai“ ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 14:4 bei pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį 87:79.

Klaipėdiečiai dar sugebėjo pasivyti 88:89, tačiau Kevino Hardy ir Akeemo Wrighto baudų metimai leido „Šiauliams“ išsivežti iš uostamiesčio pergalę.

Šiaulių klubui 18 taškų pelnė Akeemas Wrightas, 15 - Rokas Gustys (11 atk. kam.), 14 - Evaldas Šaulys, po 12 - Kevinas Hardy bei Benas Griciūnas, 11 - Justas Furmanavičius.

Klaipėdos ekipoje po 18 taškų surinko Deividas Gailius bei Darrinas Dorsey, 14 - Osvaldas Olisevičius, 11 - Gytis Masiulis.

Praėjusį sezoną keturis kartus „Šiaulius“ nugalėjęs „Neptūnas“ prieš šią komandą pralaimėjo pirmą kartą nuo 2018 metų balandžio.

„Neptūnas“ (2 pergalės/2 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o pirmąją pergalę iškovoję „Šiauliai“ (1/3) yra devinti.