Oficialu: „Rytas“ atsisveikino su D. Adomaičiu | kl.lt

OFICIALU: „RYTAS“ ATSISVEIKINO SU D. ADOMAIČIU

  • 2

Vilniaus „Rytas“ nepasinaudojo galimybe pratęsti sutarties su vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu.

Dėl pasaulinės pandemijos sukeltų pasekmių ir ekonominio neapibrėžtumo, klubas priverstas mažinti kitų metų biudžetą, todėl neturės finansinių galimybių išlaikyti per paskutinius metus savo vertę išauginusio trenerio.

„Noriu visiems, kurie buvo kartu, padėkoti už dvejus metus Vilniuje. Džiaugiuosi, kad du sezonus pavyko įgyvendinti visus klubo iškeltus tikslus. Ačiū už palaikymą ir sėkmės „Rytui“ sekančiame sezone garbingai atstovauti Vilniaus vardą Lietuvoje ir Europoje“, atsisveikindamas linkėjo treneris Dainius Adomaitis.

„Ne kartą esame viešai pasakę, kad D.Adomaičio sportinius rezultatus „Ryto“ klube vertiname tik teigiamai. Neturime priekaištų ir galime ištarti tik nuoširdų ačiū už atliktą darbą ir pasiektas pergales, – atviravo komandos generalinis direktorius Rolandas Jarutis.

Tačiau, mes turėjome dvi opcijas – išlaikyti trenerį ir viršyti planuojamą kito sezono biudžetą arba pradėti ieškoti kito tinkamiausio sostinės klubui ilgalaikio varianto. Situacija aiški, todėl abiem pusėms gaišti laiko iki liepos 1 nėra jokios prasmės. Nenorime, kad prasidėję kito sezono komplektavimo darbai apribotų „Ryto“ ir trenerio galimybes rinktis, todėl priėmėme greitą, bet reikalingą sprendimą. Linkime treneriui didžiausios sėkmės kitoje karjeros stotelėje.“

D.Adomaičio vadovaujamas sostinės klubas sugrįžo į LKL finalus, sėkmingai pasirodė Europos taurėje ir po septynerių metų pertraukos pateko į turnyro ketvirtfinalį. Iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę.

Dabar Vilniaus „Rytas“ susitelkęs į naujo vyr. trenerio paieškas ir kartu su juo pradės naujo sezono komplektaciją. Artimiausiu metu sostinės krepšinio aistruolius tikimės informuoti apie naujas sutartis su žaidėjais.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

LKL

Kiek pamenu tai Vilniaus Statyba nebuvo labai populiari,nes visus geriausius žaidėjus pasiimdavo Žalgiris.

rv

Situacija "Ryte" kaip ir "Lietuvos ryte" ta pati, treneriai neuzsibuna.Girdejau M.Gecevicius nori tapti treneriu tai matyt cia bus jo kelio pradzia.Nemanau kad del to kalti treneriai ar zaidejai. Kokia valdyba tokia ir komanda.Siulau Vilniuje atkurti legendine "Statyba"su nauja valdzia ir viska pradet nuo nulio.Gal tada sugris Pagarba Vilniaus krepsiniui!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS