Paaiškėjo, kad dvikovą su rusais praleis ne tik J. Valančiūnas | kl.lt

PAAIŠKĖJO, KAD DVIKOVĄ SU RUSAIS PRALEIS NE TIK J. VALANČIŪNAS

Pasirodymą turnyre Suomijoje tęsianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė surengė treniruotę, prieš vakare laukiančią dvikovą su Rusijos rinktine.

Po jos paaiškėjo, kad šios dienos dvikovą trenerių sprendimu praleis Jonas Valančiūnas, Eimantas Bendžius ir Žygimantas Janavičius.

Rungtynės su Rusijos ekipa šeštadienį prasidės 19 valandą.

Penktadienį lietuviai 87:46 nugalėjo Suomijos rinktinę. Pastarąjį susitikimą praleido Edgaras Ulanovas, Marius Grigonis ir Mindaugas Kuzminskas.

Po šio turnyro rinktinė grįš į Vilnių ir surengs keturias treniruotes sostinėje. Rugpjūčio 21 dieną lietuviai išvyks į Seulą, kur dalyvaus keturių komandų kontroliniame turnyre ir išmėgins jėgas su Pietų Korėjos, Čekijos ir Angolos rinktinėmis.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

jai

nežaidžia tai vadinasi taip reikia, o trenerio gebėjimai pasimatys per čempionatą, bet kokiu atveju mūsų rinktinė susideda iš pasaulinio lygio stiprių vidutiniokų, bet deja neturime tikro vieno ar kelių stiprių lyderių, kaip anksčiau buvo Jasikevičius, Marčiulionis ir t.t.

Jo jo

Prasideda... lietuviu bajeriai..... tokie kieti visi BACHURAI o kada reikia zaist nera ksm . Gaus i kaulus nuo rusu.... o poto rasys nes nezside visi.... baikit trint... jv isviso duzes bos pajuda...kaimo japas

Cia

Vyr treneris geriau zino.galetu federacija pakeist kol dar laiko yra.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS