„Panathinaikos“ dramatiškai parklupdė R. Kurtinaičio auklėtinius | kl.lt

„PANATHINAIKOS“ DRAMATIŠKAI PARKLUPDĖ R. KURTINAIČIO AUKLĖTINIUS

• 0

Rimui Kurtinaičiui su Maskvos srities „Chimki“ (0-1) nepavyko pergalingai startuoti Eurolygoje. Namuose žaidęs Rusijos klubas po atkaklios kovos 76:78 pripažino Atėnų „Panathinaikos“ (1-0) pranašumą.

Likus žaisti 4 minutes, Jordanas Mickey išvedė šeimininkus į priekį (73:71), tačiau tuomet „Chimki“ įstrigo puolime, o Ioannio Papapetrou dvitaškis su pražanga išvedė „Pao“ į priekį – 76:73.

Prasidėjus paskutinei minutei Marcusas Fosteris padidino svečių pranašumą iki 5 taškų (78:73), tačiau netrukus Dairis Bertans smeigė tritaškį, o „Pao“ ataka buvo nesėkminga.

Vis dėlto gynyboje kamuolį atkovoję „Chimki“ krepšininkai per 5 sekundes nesugebėjo suregzti logiškos atakos ir desperatiškas Beranio tolimas metimas tikslo nepasiekė.