Pandemijos akivaizdoje – suirzęs Š. Jasikevičius: su daug kuo nesutinku | kl.lt

PANDEMIJOS AKIVAIZDOJE – SUIRZĘS Š. JASIKEVIČIUS: SU DAUG KUO NESUTINKU

  • 4

Šarūnas Jasikevičius kurį laiką buvo izoliuotas nuo „Barcelonos“ komandos dėl koronaviruso. Pasveikęs treneris turėjo minčių apie pasaulį kaustančią pandemiją.

Po rungtynių su Manresos BAXI ekipa Š. Jasikevičius papasakojo apie savo sveikatą ir pabrėžė, kad jo manymu situacija yra perdėta.

„Visi interpretuoja šiuos žodžius kaip nori, bet jeigu prieš dešimt metų man pasakytų, kad man yra toks virusas, Lietuvoje išgertume dvi taureles arbatos ir kitą dieną eitume į darbą. Taip būtų, jei nebūtų užkurtas toks reikalas kaip omikronai, deltakronai, kovidai ir taip toliau. Nežinau, kam čia šitas dalykas reikalingas. Su daug kuo nesutinku“, – Delfi.lt žurnalistui Tomui Ramanskui sakė 45-erių specialistas.

Lietuvis jau ne pirmą kartą sirgo COVID-19. 2020-aisiais jam buvo diagnozuotas pirmasis atvejis. Š. Jasikevičius nėra linkęs keisti savo pasaulėžiūros ir po šio karto bei įžvelgė neįsiklausymą jo atžvilgiu.

„Kiekvieną kartą, kai tai pasakau, nematau, kad būtų išspausdinta. Ko gero, ne visiems tai yra naudinga“, – sakė Š. Jasikevičius.

Paklaustas ar po ligos jaučiasi gerai, treneris dar kartą nukirto: „Dvi taurelės arbatos ir eini į darbą“.

„Barcelona“ sekmadienį žaidė pirmąsias savo rungtynes nuo gruodžio 30 d. ir patyrė pralaimėjimą per pratęsimą 95:96. Katalonai po šios nesėkmės dviem pergalėmis atsilieka nuo ACB lygoje lyderiaujančios Madrido „Real“.

Eurolygoje „Barcelona“ per aštuoniolika turų pasiekė penkiolika pergalių ir žygiuoja pirmoje vietoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

DAR VIENAS

"TURINTIS" MEDICININĮ IŠSILAVINIMĄ HABILITUOTAS DAKTARAS.TIK PAGALVOKIT,KOKS JIS GENIJUS.

Tam: Puiku palaikau 100%

Sakai tau virusas nebaisus ir nesivakcinuoji ? Tai gal norėtum padėti gydytojams ligoninėje, kurie gydo vat tokius drąsius ir nepaskiepytus ? Kiekvieno žmogaus organizmas kitoks ir negalime daryti išvadų, ir jeigu kam šis virusas tik kaip nedidelė sloga, kitiems tai sunki liga ir mirtis. Kodėl nevakcinuoti tokie pikti ? Kažkaip nemačiau, kad pasiskiepyję kam nors kitiems linkėtų mirties. Pasiskiepyjo ir gyvena sau ramiai. Tik nevakcinuoti visus kitus vadina durniais ir pan.

Puiku palaikau 100%

Visi tie kuriems virusas baisus tai sedekite namie 10kart pravakcinuoti .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS