Pergalė: sėkmingai žaidusio D. Giedraičio klubas sutriuškino T. Dimšos komandą | kl.lt

PERGALĖ: SĖKMINGAI ŽAIDUSIO D. GIEDRAIČIO KLUBAS SUTRIUŠKINO T. DIMŠOS KOMANDĄ

• 0

Triuškinamą pergalę ACB čempionate iškovojo Dovydo Giedraičio atstovaujama Madrido „Movistar Estudiantes“ (2-3). Ji savo aikštėje 94:68 (23:21, 17:13, 30:18, 24:16) užtikrintai pranoko Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (1-4) su Tomu Dimša.

Kanarų salyno ekipai vietiniame fronte tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

D. Giedraitis per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu T. Dimša rungtyniavo 26 minutes, pasižymėjo 4 taškais (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei mačą baigė su –1 naudingumo balu.

„Movistar Estudiantes“: Johnas Robersonas (3/6 trit.) ir Alessandro Gentile (9 atk. kam., 4 rez. perd.) – po 15, Victoras Arteaga 14 (13 atk. kam.), Aleksa Avramovičius 13 (3/6 trit.), Dovydas Giedraitis 10.

„Herbalife Gran Canaria“: Mattas Costello 16, Jacobas Wiley 13, Andrew Albicy 10.