„Pieno žvaigždės“ paskutinę sekundę pataikė tritaškį ir palaužė „Šiaulius“ | kl.lt

„PIENO ŽVAIGŽDĖS“ PASKUTINĘ SEKUNDĘ PATAIKĖ TRITAŠKĮ IR PALAUŽĖ „ŠIAULIUS“

• 0

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-1) pasiekė pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ 2020-2021 metų sezone. Gedimino Petrausko auklėtiniai po dramatiškos kovos svečiuose 81:80 (21:21, 11:17, 24:24, 25:18) palaužė „Šiaulių“ (0-2) krepšininkus.

Rungtynių herojumi tapo Jahennsas Manigat, pataikęs tritaškį lemiamoje atakoje ir išveržęs pasvaliečius į priekį (81:80). Kanadietis šeimininkams paliko pusę sekundės išsigelbėjimui, per kurias jie suregzti atakos nebespėjo.

Šiauliečiai nuo pasvaliečių pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 7:0 (38:30), o trečiojo kėlinio pabaigoje Eimanto Stankevičiaus tritaškis atitolino Sireikos auklėtinius iki 13 taškų – 62:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo – Elvaro Fridrikssono vedami šiauliečiai 32-ąją minutę dar turėjo 12 taškų pranašumą (68:56), tačiau tuomet pasvaliečiai kilo į lemiamą šturmą.

„Pieno žvaigždės“, įkvėptos Arvydo Šikšniaus tritaškių, spurtavo 16:3 ir po Manigat dvitaškio išsiveržė į priekį – 72:71.

Pergalę „Pieno žvaigždėms“ išplėšęs Manigat buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – 19 taškų (3/5 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), 4 rezultatyvūs perdavimai ir 16 naudingumo balų.

Šeimininkų neišgelbėjo solidus Fridrikssono pasirodymas. Islandas per 35 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 2/10 trit., 9/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 19 (9/9 baud., 10 rez. perd., 8 išpr. praž., 28 naud. bal.), Ryanas Andersonas 17 (8 atk. kam., 22 naud. bal.), Andy Van Vlietas 12 (9 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Jahenns Manigat 19 (4/9 trit.), Arvydas Šikšnius 15, Andreja Milutinovičius 12, Tomas Lekūnas 11 (8 atk. kam.).