Pirmoji staigmena Vokietijoje: gynyboje snaudęs „Bayern“ patyrė pralaimėjimą | kl.lt

PIRMOJI STAIGMENA VOKIETIJOJE: GYNYBOJE SNAUDĘS „BAYERN“ PATYRĖ PRALAIMĖJIMĄ

• 0

Miuncheno „Bayern“ (0/1) vienintelė iš visų dešimties į finalinį Vokietijos BBL čempionato finalinį turnyrą patekusių ekipų galėjo pasigirti turinti namų pranašumą, tačiau net ir tai bavarams nepadėjo sėkmingai startuoti A grupės kovose. Šalies čempionai gavo niuksą nuo Ulmo „Ratiopharm“ (1/0) krepšininkų – 85:95 (20:18, 20:23, 18:21, 27:33).

Nuo antrojo kėlinio pabaigos varžovus į priekį užleidęs Miuncheno klubas trečiajame ketvirtyje sugebėjo išlaikyti kovinį atstumą, tačiau lemiamame kėlinyje ryškius dvikovos favoritus pražudė kiaura gynyba – varžovai pelnė net 33 taškus ir įsirašė pirmuosius taškus.

Vokietijos čempionai pasižymėjo pavydėtinu taiklumu iš tolimojo nuotolio (15/28, 54%), tačiau tuo pačiu negalėjo pasigirti mesdami dvitaškius (9/24, 38%).

Bavarams koją kišo ir didelis klaidų skaičius (15), kuomet varžovai jų atliko beveik dvigubai mažiau (8).

Miuncheno „Bayern“: Vladimiras Lučičius 23 (8 atk. kam., 23 naud. bal.), Paulas Zipseris 16, Danilo Barthelis 13 (22 naud. bal.), Peteri Koponenas 11.

Ulmo „Ratiopharm“: Tyleris Harvey 21 (7/7 dvit.), Tomašas Klepeišas 17 (26 naud. bal.), Archie Goodwinas 11, Gavinas Schillingas 10.

Kitame A pogrupio mače Getingeno „Gottingen“ (1-0) 89:78 (29:20, 22:22, 17:17, 21:19) susitvarkė su Krailsheimo „HAKRO Merlins“ (0-1).

Sekmadienį įvyks du B pogrupio mačai. Lietuvių akys kryps į susitikimą, prasidėsiantį 16 val. – Roko Giedraičio Berlyno ALBA egzaminuos Frankfurto „Skyliners“, prie kurios prieš dvi savaites prisijungė Gytis Masiulis.