Po ilgosios pertraukos užstrigęs „Neptūnas“ pripažino „Juventus“ pranašumą | kl.lt

PO ILGOSIOS PERTRAUKOS UŽSTRIGĘS „NEPTŪNAS“ PRIPAŽINO „JUVENTUS“ PRANAŠUMĄ

• 0

Klaipėdos „Neptūnas“ (2-3) patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate. Uostamiesčio krepšininkai išsiderino po ilgosios pertraukos ir 88:97 (26:23, 20:22, 13:22, 29:30) krito prieš Utenos „Juventus“ (4-1) krepšininkus.

Prieš trečiąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai dar turėjo minimalų pranašumą, bet antroji susitikimo pusė susiklostė ne „Neptūno“ naudai. Svečiai iš Utenos trečiąjį kėlinį laimėjo 22:13, o 37-ąją rungtynių minutę „Juventus“ turėjo 18 taškų persvarą.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai paskutines 60 sekundžių laimėjo atkarpa 10:2, kuri leido deficitą sumažinti iki vienaženklio skaičiaus.

Smagiai „Švyturio“ arenoje susirinkusiems žiūrovams pristatė šią vasarą į „Neptūną“ sugrįžęs Aidas Einikis, jau pirmajame kėlinyje per trumpą trijų minučių atkarpą smeigęs du tritaškius, o iš viso per 11 minučių pelnęs 10 taškų.

Rezultatyviausiai „Neptūno“ gretose žaidė 17 taškų surinkęs Evaldas Šaulys, iš kurių 14 – pirmoje susitikimo dalyje.

Abi komandos trečiadienio vakarą puikiai atakavo iš toli – šeimininkai realizavo 10 tritaškių iš 21 (47 proc.), o svečiai – 8 iš 15 (53 proc.).

Jau artėjantį šeštadienį Klaipėdos krepšininkų lauks mūšis su be pralaimėjimų žengiančiu Vilniaus „Ryto“. Dvikovos startas – 17 val.

„Neptūnas“: Evaldas Šaulys 17, Giedrius Stankevičius 15 (3/4 trit.), Benas Griciūnas 11, Martynas Mažeika ir Aidas Einikis – po 10, Tadas Pažėra 9 (9 rez. perd.).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 20, Julius Jucikas 17, Ignas Vaitkus 11, Bryantas Crawfordas, Žygimantas Skučas ir Vytautas Šulskis – po 10.