Prienuose 14 tritaškių pataikę žalgiriečiai šventė užtikrintą pergalę | kl.lt

PRIENUOSE 14 TRITAŠKIŲ PATAIKĘ ŽALGIRIEČIAI ŠVENTĖ UŽTIKRINTĄ PERGALĘ

• 0

Puikiai tritaškius pataikęs Kauno „Žalgiris“ (21-2) Lietuvos krepšinio lygos mače išvykoje 94:79 (27:15, 30:22, 18:14, 19:28) lengvai susitvarkė su Prienų „CBet“ (10-13).

Kauniečiai pataikė 14 tritaškių iš 30 bandymų (46 proc.). „Žalgirio“ LKL sezono rekordas yra 21 tritaškis, kuriuos Kauno ekipa įmetė į Alytaus „Dzūkijos“ krepšį.

Žalgiriečiams Karolis Lukošiūnas per 28 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit.) ir užfiksavo savo sezono rekordą. Prieš tai snaiperis daugiausiai buvo įmetęs 13 taškų, kuriuos atseikėjo savo buvusiai ekipai „Šiauliams“.

K. Lukošiūno rekordas LKL yra 17 taškų, kuriuos jis buvo surinkęs dar žaisdamas „Šiauliuose“.

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ pirmavo 12-os taškų persvara, o po dviejų kėlinių pranašumas padidėjo iki 20 taškų (57:37). Per pirmuosius du kėlinius „Žalgiris“ įmetė 9 tritaškius iš 15 (60 proc.).

Pirmoje rungtynių pusėje nerungtyniavo Lukas Lekavičius ir Nigelas Hayesas. Abu jie pasirodė starto penkete nuo trečiojo kėlinio pradžios.

Thomasas Walkupas pirmoje rungtynių pusėje per 10 minučių atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgirio“ komandoje taškais pasižymi visi 12 krepšininkų.

Prienų komandoje nežaidė Karolis Guščikas, kuris patyrė Achilo sausgyslės traumą. Jis jam prireiks operacijos, tuomet puolėjas šį sezoną nebežais.

„CBet“: Regimantas Miniotas 17 (7/12 metimai), Arnas Velička (5 rez. perd.) ir Mindaugas Lukauskis (5/5 dvit.) po 16, Laurynas Birutis 11 (13 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 10.

„Žalgiris“: Martinas Gebenas 15 (7/9 dvit.), Karolis Lukošiūnas 14 (4/7 trit.), Artūras Milaknis 12 (4/5 trit.), K.C. Riversas 11 (3/6 trit.), Zachas LeDay 10.