Problemų prisikūrusi „Anadolu Efes“ pergalingą seriją pratęsė Belgrade | kl.lt

PROBLEMŲ PRISIKŪRUSI „ANADOLU EFES“ PERGALINGĄ SERIJĄ PRATĘSĖ BELGRADE

• 0

Belgrado „Crvena zvezda“ (9-13) tapo eiline Eurolygoje dominuojančios Stambulo „Anadolu Efes“ (19-3) ekipos auka. Ergino Atamano auklėtiniai didžiąją dalį rungtynių kontroliavo situaciją ir iškovojo pergalę Serbijos sostinėje – 85:78 (24:16, 27:14, 21:28, 13:20).

Stambulo krepšininkams tai jau septintoji pergalė iš eilės ir 15-asis laimėjimas per paskutines 16 rungtynių. Vienintelę nesėkmę per šią atkarpą „Anadolu Efes“ patyrė gruodžio 20-ąją, kai po dramatiškos pabaigos 80:81 nusileido Maskvos CSKA.

Penktadienio vakaro rungtynėse Belgrade „mėlynieji“ savo sąlygas varžovams primetė jau nuo pirmųjų rungtynių akimirkų.

Tritaškiais varžovų krepšį užpylę svečiai sužaidus kiek daugiau nei tris minutes pirmavo 11:0, o pradėdami antrąjį ketvirtį atkarpą 17:2 nutolo triuškinančiu skirtumu – 41:18.

Per pirmuosius du kėlinius svečiai iš Stambulo pataikė po penkis tolimus metimus.

„Crvena zvezda“ svariai sumažinti atsilikimą ir net trumpam atkurti intrigą sugebėjo paskutinėmis mačo minutėmis.

Dar likus 6 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo 79:62, bet serbai taškų nepraleido beveik penkias minutes ir nurėžė varžovų persvarą iki vienženklės – 79:71.

Krunoslavas Simonas pataikė labai svarbų tritaškį, tačiau „Crvena zvezda“ atsakė dar 5 taškais paeiliui, o iš didžiulio skirtumo prasidedant paskutinei minutei liko vos 6 taškai.

Visgi labai svarbių dvitaškio ir tritaškio nepataikė Lorenzo Brownas, o „Anadolu Efes“ išsaugojo iki trapios sumažėjusią persvarą.

19-ąjį kartą laimėję E.Atamano kariai artimiausius varžovus lenkia net trimis laimėjimais, tuo tarpu „Crvena zvezda“ su 9 taškais savo kišenėje dalinasi 10-12 vietas.

„Crvena zvezda“: Dejanas Davidovacas 15, Billy Baronas ir Vladimiras Štimacas (7 atk. kam.) po 14, Kevinas Punteris 12, Lorenzo Brownas 7 (3/15 metimai, 9 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 24 (5/9 trit.), Chrisas Singletonas 13 (7 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 11 (3/8 trit.), Krunoslavas Simonas 8.