Puolime sprogęs D. Motiejūnas buvo arti asmeninio rekordo Eurolygoje | kl.lt

PUOLIME SPROGĘS D. MOTIEJŪNAS BUVO ARTI ASMENINIO REKORDO EUROLYGOJE

• 0

Donatas Motiejūnas sužaidė vienas geriausių rungtynių per savo karjerą Eurolygoje, tačiau jo vedama „Monaco“ (6-11) nesugebėjo iškovoti pergalės.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai 84:92 (21:23, 9:17, 26:29, 28:23) nusileido Berlyno ALBA (6-11) krepšininkams.

D-Mo per 18 minučių surinko 23 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 pražangas, 2 išprovokuotas nuobaudas ir 21 naudingumo balą.

Lietuvis buvo vos per 3 taškus nuo savo rezultatyvumo rekordo Eurolygoje pakartojimo, kuris iki šiol yra 26 taškai, pelnyti 2011-aisiais, kuomet Motiejūnas atstovavo Gdynės „Asseco Prokom“.

Visgi visą ketvirtą kėlinį Motiejūnas praleido ant suolo.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje spurtavo 19:7, ir po Beno Lammerso tolimo šūvio įgijo dviženklį pranašumą (40:30).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Monaco“ turėjo 13 taškų deficitą (56:69), tačiau kilo į šturmą – spurtavo 18:7 ir po Mike'o Jameso dvitaškio likus 5 minutėms kvėpavo varžovams į nugaras (74:76).

Tuomet ALBA atsakė atkarpa 7:2 ir po Luke'o Sikmos baudų metimų likus minutei įgijo 8 taškų pranašumą (88:80).

Per likusį laiką „Monaco“ nesugebėjo sugrįžti ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Nesulaikomai „Monaco“ ekipoje rungtyniavęs Jamesas per 34 minutes pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Lammersas, surinkęs 18 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 klaidas, 2 blokus ir 20 naudingumo balų.

ALBA: Benas Lammersas 18 (5/7 dvit., 5/5 baud., 2 blok.), Marcusas Erikssonas 15 (3/8 trit.), Maodo Lo 12 (1/6 trit., 5 rez. perd.), Jaleenas Smithas 10 (2/3 trit.), Yovelis Zoosmanas 9 (5 atk. kam.), Luke'as Sikma 8 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Oscaras da Silva 7.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 25 (10/11 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 31 naud.), Donatas Motiejūnas 23 (9/12 dvit.), Alpha Diallo 11 (2/8 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Parisas Lee 10 (2/4 trit.).