Revanšas „Neptūnui“ nepavyko, rusai vėl laimėjo | kl.lt

REVANŠAS "NEPTŪNUI" NEPAVYKO, RUSAI VĖL LAIMĖJO

• 1

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams nepavyko atsirevanšuoti Volgogrado "Krasny Oktyabr" ekipai – Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmadienį „Švyturio“ arenoje vykusiose VTB Vieningosios lygos rungtynėse svečiams iš Rusijos nusileido rezultatu 73:81.

„Krasny Oktyabr" ekipa, kurios gretose net septyni legionieriai, dvikovą pradėjo spurtu 16:2, o pirmąjį kėlinį laimėjo 20:8.

Antrajame kėlinyje po Mariaus Runkausko taiklaus tritaškio rusų pranašumas tapo vienaženklis – 26:35, tačiau antroje rungtynių dalyje svečiai vėl susikrovė didesnę nei 10 taškų persvarą ir jau pergalės iš rankų nebepaleido. Tiesa, rungtynių pabaigoje neptūniečiai sugrąžino intrigą - likus 16 sekundžių, po Martyno Mažeikos tritaškio svečių pranašumas ištirpo iki 8 taškų - 71:79, o dar po kelių sekundžių Rolandas Jakštas pelnė du taškus iš po krepšio - 73:79.
„Neptūnui“ šioje dvikovoje padėti negalėjo riešo traumą besigydantis vienas iš ekipos lyderių – Justas Sinica. Marius Runkauskas rungtyniavo dar iki galo neatsigavęs po ligos. Jis praėjusią savaitę dėl pūlinės anginos ir pakilusios kūno temperatūros gėrė antibiotikus, nesitreniravo su komanda.

Priminsime, kad pirmoji šių ekipų akistata, vykusi 2013 lapkričio 17 dieną Volgograde, buvo kur kas atkaklesnė – rusai namuose pergalę šventė tik paskutinėmis sekundėmis minimalia persvara – 96:95.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais vasario 28 d. (penktadienį) 19 val. Alytuje su vietos „Dzūkijos“ ekipa. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikova. Kol kas neptūniečiai šiame čempionate su 9 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais užima trečiąją vietą. Artimiausias rungtynes namuose, „Švyturio“ arenoje, „Neptūnas“ žais kovo 9 dieną (sekmadienį) 18 val. su Kazachstano „Altana“ ekipa (VTB Vieningosios lygos čempionatas).