Revanšas pavyko: kauniečiai pripažino svečių pranašumą | kl.lt

REVANŠAS PAVYKO: KAUNIEČIAI PRIPAŽINO SVEČIŲ PRANAŠUMĄ

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą per keturias dienas. „7bet-NKL“ pirmenybių akistatoje namuose antradienį kauniečiai 63:72 nusileido Šakių „Vyčio-VDU“ krepšininkams.

Turnyro lentelės penktoje vietoje esantis Šakių klubas į akistatą su kauniečiais atsivežė 20 pergalių ir 14 pralaimėjimų kraitį. Lyderių trejete žengiančių žalgiriečių sąskaitoje buvo 23 laimėjimai ir 10 nesėkmių.

Eriko Kučiausko treniruojamą „Vytį-VDU“ į pergalę stūmė ir noras atsirevanšuoti žalgiriečiams už itin apmaudžiai 73:75 pralaimėtą akistatą namuose. Tuomet svečiams iš Kauno pergalę metimu paskutinėmis sekundėmis išplėšė Liutauras Lelevičius.

Didžiąją rungtynių dalį vyko lygi kova, o trečiojo kėlinio pabaigoje švieslentėje degė lygus rezultatas (44:44). Likus 3,5 minutės iki mačo pabaigos „Vytis-VDU“ turėjo 8 taškų pranašumą (63:55), tačiau žalgiriečiai nepasidavė ir po Liutauro Lelevičiaus tritaškio likus 2 minutėms sumažino deficitą iki 4 taškų (61:65). Visgi Rokas Mačiulis įsmeigė tritaškį, o Titas Januševičius baudomis įtvirtino pergalę (70:63).

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (3/11 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų. Augustinas Mikštas (5/8 dvit., 8 atk. kam.) ir Rokas Mačiulis (3/8 trit.) pridėjo po 13 tašų, Eimantas Žilius 8 (4/4 dvit.), Domas Uosis 7.

„Žalgirio-2“ komandai Motiejus Krivas per 26 minutes pelnė 17 taškų (7/12 dvitaškiai, 3/5 baudų metimai), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus. Liutauras Lelevičius - 11 taškų (2/8 trit., 7 kld.), Matas Vokietaitis ir Dovydas Butka (1/8 trit., 8 atk. kam.) po 8, Emilis Bartninkas 7.

NKL rikiuotėje pirmauja Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kurios sąskaitoje yra 28 pergalės ir 6 pralaimėjimai. Nuo suvalkiečių vos viena pergale atsilieka Ryčio Vaišvilos treniruojami „Telšiai“. Žalgriečiai lieka treti. Kitas Kauno klubas – „Atletas“ su 14 pergalių ir 21 pralaimėjimu rikiuojasi septintas tarp 14-os dalyvių.