„Ryto“ bėdos dėl traumų nesibaigia | kl.lt

„RYTO“ BĖDOS DĖL TRAUMŲ NESIBAIGIA

Vilniaus „Rytas“ paskutines Europos taurės „Top 16“ etapo rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ pasitinka dar labiau nukraujavęs.

Prie jau kurį laiką nežaidžiančio Martyno Echodo prisijungė ir Ąžuolas Tubelis, kuris mače su Utenos „Juventus“ blokuodamas metimą susižeidė pirštą.

Tuo metu Pako Cruzą stabdo kelio skausmai, kuriuos gynėjas pajuto po FIBA rinktinių lango.

„Šiandien ryte turi paaiškėti dėl Pako Cruzo. Jis turi vizitą pas gydytoją ir gaus pirminį atsakymą. Dar labiau gaila, kad Tubelis atlikdamas bloką susižeidė pirštą. Gali būti, kad ir delną susižeidė. Viskas paaiškės po apsilankymo pas gydytojus, kiek tai bus savaičių – ar dvi, ar keturios, ar šešios. Dėl to labai gaila.

Dėl Echodo žalią šviesą turi uždegti medikai. Tas procesas gerėja, bet jis nėra toks greitas ir užtikrintas, kaip turėtų būti. Su Martynu labai aišku – nenorime skubinti. Svarbiausia yra jo sveikata.

Rytoj norime visi žaisti, su gera rotacija. Pirmiausiai turime išsiaiškinti, kas gali žaisti ir kas – ne. Visi turės šansą“, – prieš rungtynes su „Galatasaray“ sakė Dainius Adomaitis.

Vilniečiai paskutinės savo tarptautinio sezono rungtynes žais namuose antradienį 19 valandą.

– Treneri, ar nekilo minčių dėl traumų pasikviesti daugiau jaunimo?

– Galvojome apie Einarą Tubutį, bet jam pačiam reikia sugrįžti į gerą ritmą po to nelaimingo atsitikimo. Jis turi pajusti žaidimo ritmą. Kol kas, kiek turime informacijos ir kiek patys matėme, jis truputį vengia kontakto. Reikia, kad būtų gerame ritme.

– Kokie akcentai rungtynėms su „Galatasaray“?

– Jų fiziškumas yra įspūdingas. Tie jų dydžiai, su Aaronu Harrisonu aikštelėje jie susikuria labai daug pranašumų. Tarkime, Zachas Auguste'as penktoje pozicijoje rungtynėse su „Fenerbahče“ puolime atkovojo 9 kamuolius. Individualiai turime laikyti kiekvieno varžovo stipriąsias puses, neleisti jomis žaisti. Jie pastaruoju metu tai labai gerai daro. Svarbiausia bus sustabdyti jų greitą puolimą, jie tikrai labai gerai pereina iš gynybos į puolimą.

– „Galatasaray“ pastaruoju metu įveikė „Fenerbahče“ ir „Tofaš“. Kokį įspūdį palieka jų forma?

– Labai gerą. Turime žiūrėti į gynybą – visose rungtynėse, kuriose įmeta 80 taškų, jie laimi. Turime sumažinti jų skaičius, kad tai būtų 75 taškai ar mažiau. Faktas, kad tai bus labai sunku, bet turime tai padaryti.

– Ar jaučiasi dėl komandos nusiteikimo tai, kad šis mačas nieko nelemia turnyro lentelėje?

– Jie turi kažkokį šansą, tad varžovai išeis norėdami padaryti viską, kas priklauso nuo jų. Mes irgi žinome, ką jie turi padaryti. Mums labai svarbu išeiti į aikštelę pasiruošus psichologiškai. Jie ant mūsų šoks labai agresyviai. Turime būti tam pasiruošę.

Mūsų paskutinės rungtynės prieš savus žiūrovus, tad turime sužaisti dėl jų. Turime parodyti maksimalų atsidavimą aikštelėje. Faktas, kad mes šiomis rungtynėmis nieko negalime pakeisti, bet mes galime jas sužaisti dėl fanų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS