„Ryto“ krepšininkai namuose įveikė „Juventus“ ekipą | kl.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI NAMUOSE ĮVEIKĖ „JUVENTUS“ EKIPĄ

• 0

Vilniaus „Rytas“ (15-5) iškovojo įtikinamą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Didžiąją rungtynių dalį dideliu skirtumu pirmavę aikštės šeimininkai nugalėjo Utenos „Juventus“ (8-13) rezultatu 93:82 (31:23, 20:21, 30:16, 12:22).

Pirmąjį kėlinį vilniečiai pradėjo itin kovingai, bei puikiai gynėsi ir puolė, o į priekį „Rytą“ vedė trys žaidėjai – Chrisas Krameris, Eimantas Bendžius ir Arnas Butkevičius. Jie surinko 24 taškus iš 31 ir sostinės klubas po pirmojo kėlinio turėjo aštuonių taškų persvarą (31:23).

Antrajame „Rytas“ dar labiau padidino apsukas ir įgijo dviženklį pranašumą. Labai kibiai besidengiantys vilniečiai neleido varžovams rengti atakų, kurios dažnai pasibaigdavo metimu paskutinę sekundę arba prarastu kamuoliu. Tiesa, ketvirčio pabaigoje „Juventus“ spurtavo ir šeimininkai į didžiąją pertrauką nešėsi 7 taškų persvarą (51:44).

Po 20 minučių žaidimo „Rytas“ pataikė 8 tritaškius iš 15, perėmė 5 kamuolius ir atkovojo 16-a.

Prasidėjus trečiajam kėliniui Bendžius smeigė tritaškį, kuris tapo jo 20 tašku rungtynėse, o po akimirkos tolimą metimą pridėjo Seeley. Tuomet „Rytas“ įgijo 17 taškų persvarą (66:49), tačiau ji tik didėjo. Puikiai rungtyniavę vilniečiai prieš paskutinį ketvirtį buvo priekyje 81:60.

Įpusėjus lemiamam kėliniui „Juventus“ sumažino skirtumą iki aštuonių (86:78), tačiau tuomet dvitaškį pataikė D.J.Seeley, prasiveržimu taškus pelnė Butkevičius ir vilniečiai įtvirtino pergalingą pranašumą.

„Rytas“: E.Bendžius 21 (6/8 trit.), Ch.Krameris (6 rez. perd.), R.Stipčevičius ir A.Butkevičius po 12,D.J.Seeley 11, D.Sirvydis 9.

„Juventus“: M.Geben 17, A.Zacharovas 13.