Sensacija: lyg ant sparnų žaidę vokiečiai – „Eurobasket 2022“ pusfinalyje | kl.lt

SENSACIJA: LYG ANT SPARNŲ ŽAIDĘ VOKIEČIAI – „EUROBASKET 2022“ PUSFINALYJE

• 1

Įspūdingo rezultatyvumo kovoje triumfavo Vokietijos rinktinė, kuri tęsia kovą dėl Europos čempionato medalių.

Gordono Herberto auklėtiniai Berlyne vykstančiame ketvirtfinalyje 107:96 (31:27, 26:34, 26:10, 24:25) nugalėjo Graikijos krepšininkus ir žengė į pusfinalį.

Pusfinalyje vokiečiai susikaus su Ispanijos krepšininkais.

Abi komandos pradėjo rungtynes uraganiniu puolimu: vienoje aikštės pusėje metimus smaigstė Dennisas Schroderis, Andreasas Obstas ir Franzas Wagneris, o kitoje – Giannis Antetokounmpo ir Tyleris Dorsey.

Vokiečiai po pirmojo kėlinio buvo priekyje (31:27), tačiau antrąjį ketvirtį uždarė Kostas Sloukas, paleidęs fantastišką metimą nuo vidurio linijos (61:57).

Po ilgosios pertraukos tritaškiais prapliupę vokiečiai spurtavo 20:1 ir susikrovė 15 taškų persvarą (77:62). Tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungė Giannis, kuris nukirpo graikų deficitą iki vienženklio skirtumo (78:87).

Visgi likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Gannis užsidirbo antrąją techninę pražangą ir Vokietija daugiau nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo.

Po minutės iš aikštės dėl techninės pražangos buvo išvarytas ir D. Schroderis.