Šiaulių komanda užtikrintai nugalėjo „Pieno žvaigždes“ | kl.lt

ŠIAULIŲ KOMANDA UŽTIKRINTAI NUGALĖJO „PIENO ŽVAIGŽDES“

• 0

Naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone pirmąją pergalę iškovojo „Šiauliai-7bet“ (1/1).

Antano Sireikos auklėtiniai namų teritorijoje 84:62 (21:17, 24:15, 17:21, 22:9) atsilaikė prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0/2).

Pasvalio klubas startavo sėkmingai ir atitrūko 6:0, tiesa, šiauliečiai greitai priartėjo ir pirmavo 14:13 po Jonathano Elmore’o tritaškio. Skirtumas tarp komandų augo, o labiausiai prie to prisidėjo šeimininkų tolimi metimai – 43:30. Tik po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ tuo pačiu ginklu artėjo: pataikė Žygimantas Skučas, Arnas Beručka, Vladimiras Konievas – 43:50.

Likus paskutiniam kėliniui „Šiauliai-7bet“ toliau pirmavo (62:53), dar pataikė Arminas Urbutis ir Giedrius Staniulis, tad šeimininkai artėjo prie pergalės – 70:55. Kuomet pasvališkiams labai reikėjo taškų ir liko tik kiek daugiau nei 6 minutės, jie ėmė klysti, o skirtumas tapo triuškinamas – 75:55.

A.Urbutis dar spėjo pasismaginti po krepšiu, į aikštę trumpam išbėgo Jonas Paukštė ir pergalę šiauliečiai įtvirtino, nes puolime taip ir neužsikūrė.

A.Beručkai tai buvo karjeros rungtynės „Betsafe-LKL“: jis žaidė net 34 minutes, pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, 4 – perėmė, 3 – prarado, atliko 2 perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Šiauliai-7bet“: Arminas Urbutis 20 (8 atk. kam.), Jonathanas Elmore’as 18 (4/10 trit., 7 rez. perd.), Eimantas Stankevičius ir Paulius Danusevičius (5 atk. kam.) – po 10, Giedrius Staniulis 9 (7 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 17 (8 atk. kam.), Žygimantas Skučas ir Vladimiras Konievas – po 11, Joshua Selby 8 (9 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 6.

Kitos rungtynės pasvaliečių lauks rugsėjo 26 dieną Klaipėdoje prieš „Neptūną“, o šiauliečiai diena anksčiau susitiks su Vilniaus „Rytu“.