Siautėjantis J. Valančiūnas toliau stumia „Grizzlies“ link atkrintamųjų | kl.lt

SIAUTĖJANTIS J. VALANČIŪNAS TOLIAU STUMIA „GRIZZLIES“ LINK ATKRINTAMŲJŲ

• 0

Jonas Valančiūnas ir „Memphis Grizzlies“ (32-32) ir toliau įrodinėja, kad yra verti žaisti NBA atkrintamosiose. Memfio komanda stiprina savo pozicijas Vakarų konferencijoje ir namuose 118:101 (38:18 28:27 27:33 25:23) pranoko „Atlanta Hawks“ (19-46) ekipą.

J.Valančiūnas tradiciškai rungtynes pradėjo starto penkete ir per 32 minutes surinko 27 taškus bei atkovojo 17 kamuolių.

Vidurio puolėjas pataikė 10 dvitaškių iš 12, 7 baudas iš 10, prametė tritaškį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir 3 kartus prasižengė, o jo +/ – rodiklis buvo +14.

Lietuvio naudingumo koeficientas be išprovokuotų pražangų buvo geriausias tarp visų aikštelėje buvusių žaidėjų – 40 balų.

„Sekame lentelę, norime kilti aukštyn, tad šios pergalės yra labai svarbios“, – po mačo kalbėjo JV.

Šeimininkai dominavo visų rungtynių metu, o antrajame kėlinyje persvara siekė rekordinę 26 taškų žymą. Nors antroje pusėje „Hawks“ buvo kelis sykius pavykę deficitą aptirpdyti, „Grizzlies“ pranašumas klausimų niekam nekėlė.

Tai buvo ketvirta „Grizzlies“ pergalė per penkis pastaruosius mačus ir po jos Memfio komanda Vakarų konferencijoje išsaugo aštuntą vietą bei jau keturiomis pergalėmis lenkia laipteliu žemiau esantį „Portland Trail Blazers“.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27 (17 atk. kam.), Ja Morantas 24, Joshas Jacksonas 17, De'Anthony Meltonas ir Dillonas Brooksas po 13, Kyle'as Andersonas 12.

„Hawks“: Johnas Collinsas 27 (8 atk. kam.), Trae Youngas 16, Kevinas Huerteris 11, Jeffas Teague'as 10.