Spektaklis K. Durantui: „Oly“patiesę M. Jamesas ir „Monaco“ išplėšė lemiamą mačą | kl.lt

SPEKTAKLIS K. DURANTUI: „OLY“PATIESĘ M. JAMESAS IR „MONACO“ IŠPLĖŠĖ LEMIAMĄ MAČĄ

• 1

Stebint NBA žvaigždei Kevinui Durantui, „Monaco“ išplėšė lemiamas ketvirtfinalio serijos rungtynes ir išgelbėjo sezoną.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namuose 78:77 19:19, 19:23, 27:19, 13:16) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

Lemiamas mačas įvyks Pirėjuje.

Donatas Motiejūnas prie pergalės per 15,5 minutės prisidėjo 5 taškais (2/3 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 2 atkovotais bei 1 perimtu kamuoliu, 2 klaidomis, 4 pražangomis, 2 išprovokuotomis pražangomis ir 2 naudingumo balais.

Mačą stebėjo ir sezoną su Bruklino „Nets“ jau pabaigęs Kevinas Durantas, kuris į areną atvyko įpusėjus pirmajam kėliniui:

Po 5 Moustapha Fallo taškų iš eilės ir Sašos Vezenkovo dvitaškio „Olympiakos“ trečiajame kėlinyje įgijo 11 taškų pranašumą (49:38), tačiau šeimininkai nepasidavė: vedami Dwayne'o Bacono ir Mike'o Jameso sugrįžo į mačą, o pastarasis dvitaškiu sukrovė prancūzams 3 taškų persvarą (62:59).

Po akrobatinio Jameso metimo su pražanga atsistojo ir Durantas, kuris plodamas palaikė savo buvusį komandos draugą Brukline.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo atkarpa 5:0 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (70:61), bet graikai vėl turėjo savų argumentų. „Oly“ atsakė spurtu 13:2, o likus 4,5 minutės Kostas Sloukas dvitaškiu persvėrė rezultatą (74:72).

Likus 2 minutėms Kostas Sloukas tritaškiu vėl sukrovė graikams trapų pranašumą (77:76), tačiau netrukus dvitaškiu likus minutei atsakė Baconas (78:77).

„Oly“ turėjo du šansus išplėšti pergalę, tačiau pirmojo metu Sloukas suklydo, o vėliau prametė tritaškį su sirena ir šeimininkai triumfavo.

Monako komandai Hall per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Baconas, per 31 minutę pelnęs 21 tašką (8/14 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Jamesas pridėjo 18 taškų (4/8 dvit., 1/10 trit., 7/7 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą.

Pirėjaus ekipos gretose išsiskyrė Sloukas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 19 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas 21 (8/14 dvit., 4 rez. perd.), Mike'as Jamesas 18 (4/8 dvit., 1/10 trit., 7/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Willas Thomasas 16 (5/6 dvit., 2/2 trit.), Donta Hallas 14 (5/6 dvit., 10 atk. kam., 25 naud.).

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 19 (3/4 trit.), Saša Vezenkovas 17 (5/8 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Kostas Papanikolaou 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Moustapha Fallas 11 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Tyleris Dorsey 7 (1/7 trit.).