Spyruoklės po kojomis: A. Marčiulionis dramatišką pergalę pažymėjo galingu dėjimu | kl.lt

SPYRUOKLĖS PO KOJOMIS: A. MARČIULIONIS DRAMATIŠKĄ PERGALĘ PAŽYMĖJO GALINGU DĖJIMU

• 0

Dramatiška pergale Nacionalinėje koledžo atletų asociacijoje (NCAA) džiaugėsi Augustas Marčiulionis.

Lietuvis išsiskyrė galingu dėjimu, o jo atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (8-1) išvykoje 60:58 (16:20, 44:38) palaužė Jutos valstijos „Aggies“ (6-2).

A. Marčiulionis per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir dusyk suklydo.

Antrojo kėlinio pradžioje gynėjas sukūrė įsimintiną epizodą. Ne savo pagrindine kaire ranka po krepšiu įsiveržęs Marčiulionis galingai užbaigė ataką dėjimu iš viršaus.

Lietuvio ekipai pergalę išplėšė lemtingi baudų metimai. Likus 0,9 sek. varžovai prasižengė prieš Alexą Ducas, kuris sumetė baudas ir nepaliko šanso išsikapanoti šeimininkams.

Marčiulionis per 8 rungtynes šiame NCAA sezone renka po 3,5 taško, 1,4 atkovoto kamuolio ir 2,1 rezultatyvaus perdavimo.