Strategų iš Lietuvos akistatoje – „Barcos“ pergalė prieš „Chimki“ | kl.lt

STRATEGŲ IŠ LIETUVOS AKISTATOJE – „BARCOS“ PERGALĖ PRIEŠ „CHIMKI“

• 0

Barselonoje įvyko lietuvių treniruojamų komandų akistata Eurolygoje, o pergalę šventė Šarūno Jasikevičiaus kariauna.

Nuo rungtynių pradžios įvykius aikštėje kontroliavusi „Barcelona“ (11-3) 87:74 (32:25, 19:16, 18:12, 18:21) įveikė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (2-12).

Dvikova prasidėjo labai dideliu rezultatyvumu, o pirmajame kėlinyje geriau sekėsi katalonams – 32:25.

Įgyti didesnę persvarą Jasikevičiaus auklėtiniams pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai šeimininkai laimėjo atkarpą 11:2 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą – 69:53.

Vis dėlto svečiai neketino lengvai atiduoti pergalės ir greitai sušvelnino atsilikimą iki vienženklio (64:72), tačiau lemiamomis minutėmis „Barca“ sužaidė užtikrinčiau ir įsirašė 11-ąją pergalę Eurolygoje.

Nugalėtojų gretose geriausią sezono mačą sužaidė Nikola Mirotičius. Aukštaūgis per 24 minutes įmetė 24 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

„Chimki“ neišgelbėjo solidus Aleksejaus Švedo pasirodymas – 22 taškai (3/6 dvit., 5/12 trit., 1/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos ir 27 naudingumo balai per 35 minutes.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24 (7/8 dvit., 7 išpr. praž., 34 naud. bal.), Cory Higginsas 20 (7/7 baud., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.), Alexas Abrinesas 13, Pierre'as Oriola 10, ..., Nickas Calathes 1 (12 rez. perd.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (5/12 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud. bal.), Jordanas Mickey (7 išpr. praž.) ir Sergejus Karasiovas po 13.