"Sūduva“ užsitikrino vietą BWBL finalo ketverto turnyre | kl.lt

"SŪDUVA“ UŽSITIKRINO VIETĄ BWBL FINALO KETVERTO TURNYRE

• 0

Marijampolės „Sūduva“ užsitikrino kelialapį į atvirojo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato finalo ketverto tunyrą. Be pralaimėjimų žengiančios Lietuvos vicečempionės pirmadienį antrojo etapo C grupėje svečiuose 79:69 (17:18, 20:16, 23:16, 19:19) įveikė Gardino „Olimpia“ (Baltarusija) ekipą.

5-ąją min. aikštės šeimininkės pirmavo 13:5, o po pirmojo kėlinio - 18:17. Prieš didžiąją pertrauką „Sūduva“ įgijo trijų taškų persvarą - 37:34. Po trečiojo kėlinio Rimvydo Samulėno vadovaujama ekipa pirmavo 60:50, o 37-ąją min. - 77:60.

Marijampolietės, kurioms antrajame etape liko sužaisti vienerias rungtynes, iš 44 dvitaškių pataikė 26 (59,1 proc.).

„Olimpia“ (2 pergalės/2 pralaimėjimai): Natalija Daškevič 23 tšk. (tritaškiai - 4/6), Marija Filončik 14 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jekaterina Todras 9 (6 rez. perd.), Violeta Kivliak 8 (7 atk. kam.), Olga Kopylova 8.

„Sūduva“ (5 pergalės/0 pralaimėjimų): Iveta Šalkauskė 18 (6 atk. kam.), Laura Svarytė 13 (7 atk. kam.), Andra Gabalytė 12 (6 rez. perd.), Sandra Baliutavičiūtė 10 (6 atk. kam.), Neringa Skadaitė 9 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Greta Tamašauskaitė 8.