„Sūduvos“ komandą sustiprino vidurio puolėja I. Šimkutė | kl.lt

"SŪDUVOS" KOMANDĄ SUSTIPRINO VIDURIO PUOLĖJA I. ŠIMKUTĖ

  • 0

Aktyviai šiame tarpsezonyje besidarbuojančios Marijampolės „Sūduvos“ moterų krepšinio ekipos komplektavimo darbai artėja link pabaigos. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionė pasirašė sutartį su 192 cm ūgio vidurio puolėja Ieva Šimkute.

Pasak klubo, 26–erių metų aukštaūgė į Marijampolę atvyksta po sėkmingai sužaisto sezono Utenoje, kur buvo viena svarbiausių komandos žaidėjų.

2015-2016 metų sezone I. Šimkutė per 30 rungtynių LMKL čempionate vidutiniškai pelnydavo po 9,9 taško bei atkovodavo po 6 kamuolius.

I. Šimkutė džiaugiasi galimybe rungtyniauti „Sūduvoje“ ir su nekantrumu laukia sezono pradžios.

„Džiaugiuosi galėdama atstovauti tokiam klubui kaip „Sūduva“. Komanda jau beveik sukomplektuota ir matosi, jog vadovybė ruošiasi rimtai, todėl jau greitai visi kibsime į darbus, siekiant bendro tikslo. Iš ateinančio sezono tikiuosi išties daug: noriu pakelti savo statistinius rodiklius, neprarasti kovingumo ir pasitikėjimo. Tikiuosi, jog Rimvydas Samulėnas aikštelėje išnaudos stipriąsias mano puses ir pasitikės manimi. Bus smagu susipažinti su nauju miestu. Marijampolėje fanų salėje visada būdavo daug, todėl tikiu, jog su marijampoliečių pagalba galėsime įveikti ne vieną komandą“, - teigė I.Šimkutė.

„Sūduvos“ komandą 2016-2017 metų krepšinio sezone treniruos Rimvydas Samulėnas ir Ela Briedytė, o komandoje žais Laura Svarytė, Neringa Skadaitė, Greta Tamašauskaitė, Kamilė Berenytė, ukrainietės Arina Bilocerkivska ir Kateryna Dobrikova bei Sandra Baliutavičiūtė, Ieva Kazlauskaitė, Rita Milieškienė ir I. Šimkutė.

„Sūduva“ į pirmąją treniruotę rinksis jau rugpjūčio 29 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS