Sugrįžęs D. Sabonis dominavo po krepšiu, o „Pacers“ triumfavo Orlande | kl.lt

SUGRĮŽĘS D. SABONIS DOMINAVO PO KREPŠIU, O „PACERS“ TRIUMFAVO ORLANDE

• 1

Trejas pastarąsias rungtynes dėl čiurnos traumos praleidęs Domantas Sabonis penktadienio rungtynėse sugrįžo ant parketo ir iš karto tapo vienu iš savo klubo pergalės kalvių.

Lietuvis žaidė universaliai, o aukštaūgio atstovaujama „Indiana Pacers“ (24-27) svečiuose 111:106 (33:30, 31:21, 19:27, 28:28) įveikė „Orlando Magic“ (17-35).

Daugiausiai minučių komandoje (32) rungtyniavęs lietuvis naudojosi savo pranašumais baudos aikštelėje prieš varžovų aukštaūgius ir sužaidė solidžią pirmąją rungtynių pusę, per kurią spėjo surinkti dvigubą dublį – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

„Pacers“ pirmajame kėlinuke atitolti nepavyko, tačiau apčiuopiamą pranašumą svečiai susikrovė antrajame ketvirtyje, po kurio jau pirmavo 64:51.

Po pertraukos Indianapolio klubas turėjo ir rekordinę 15 taškų persvarą, tačiau ją „Magic“ greitai sumažino iki trijų. Netrukus rungtynių sūpuoklės ir vėl persisvėrė į „Pacers“ pusę – ketvirtojo kėlinio pradžioje jie spurtavo 10:0.

Visgi savo žodį šiame mače dar kartą tarė „Magic“ snaiperis Terrence'as Rossas, 10 iš 24 savo pelnytų taškų surinkęs per lemiamą ketvirtį.

Orlando ekipa viso ketvirčio metu vijosi savo oponentus, o likus 15 sek. po Jameso Enniso III taiklių baudų priartėjo iki vieno metimo (106:109), tačiau svečių pergalę tuomet įtvirtino T.J.McConnellas.

D.Sabonis prie pergalės prisidėjo galingu dvigubu dubliu – 16 taškų (2/10 dvit., 1/2 trit., 9/12 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyviais perdavimais ir 2 blokais.

Tiesa, lietuvis 4 kartus suklydo ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.

„Pacers“ klube išsiskyrė atsarginiai krepšininkai – 20 taškų surinko Aaronas Holiday, o 19 pridėjo Dougas McDermottas.

Dėl vietos atkrintamosiose besikaunantis „Pacers“ šiame mače be D.Sabonio sulaukė ir sugrįžusio Malcolmo Brogdono, tačiau ekipai padėti negalėjo pagrindinis vidurio puolėjas Mylesas Turneris (čiurnos trauma).

„Orlando Magic“: Terrence'as Rossas 24, Jamesas Ennisas III ir Mo Bamba (3 blk.) po 14.

„Indiana Pacers“: Aaronas Holiday 20 (6/10 trit.), Dougas McDermottas 19, Domantas Sabonis 16 (15 atk. kam.), Edmondas Sumneris 12, Carisas LeVertas 11 ir Malcolmas Brogdonas po 11.