Svarbiausiu metu užtikrinčiau žaidusio „Maccabi“ pergalę įtvirtino galingas E. Bryanto dėjimas | kl.lt

SVARBIAUSIU METU UŽTIKRINČIAU ŽAIDUSIO „MACCABI“ PERGALĘ ĮTVIRTINO GALINGAS E. BRYANTO DĖJIMAS

• 0

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (9-11) dviguboje Eurolygos savaitėje liko be pergalių.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai Tel Avive 82:91 (21:26, 22:21, 17:21, 22:23) nusileido vietos „Maccabi“ (9-11) ir patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

Rokas Giedraitis per 22 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo bei surinko 7 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 14 minučių pridėjo 2 taškus (0/2 trit., 2/2 baud.), 1 atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 1 klaidą ir 1 naudingumo balą.

Likus žaisti 4 minutes R. Giedraitis smeigė tritaškį ir sumažino „Baskonia“ deficitą iki 4 taškų (76:80). Vis tik likus 2 min. 16 sek. Scottie Wilbekinas pataikė itin tolimą tritaškį ir vėl atstatė 7 taškų „Maccabi“ persvarą – 83:76.

Po D. Ivanovičiaus minutės pertraukėlės Achille Polonaros tritaškis buvo netikslus, o Elijah Bryantas realizavo baudų metimus ir šeimininkų pranašumas dar labiau išaugo (85:76).

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei E. Bryantas pasižymėjo galingu dėjimu ir įtvirtino „Maccabi“ pergalę – 87:78.

Būtent E. Bryantas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Jis pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Maccabi“: Elijah Bryantas (5/5 dvit.) ir Othello Hunteris (6/8 dvit.) po 14, Angelo Caloiaro 12 (4/5 dvit.), Yovelis Zoosmanas 11.

„Baskonia“: Pierria Henry 19 (6/8 dvit., 1/4 trit., 8 rez. perd.), Alecas Petersas 18 (4/6 trit.), Rokas Giedraitis 12 (3/6 trit.).