Tartu krepšinio klubas su dviem lietuviais varžovus pervažiavo tarsi volu | kl.lt

TARTU KREPŠINIO KLUBAS SU DVIEM LIETUVIAIS VARŽOVUS PERVAŽIAVO TARSI VOLU

• 1

Pirmosiose Estijos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas penktadienį namuose 103:58 (26:16, 28:13, 30:17, 19:12) sutriuškino septintojoje pozicijoje likusią Talino TTÜ KK ekipą.

Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Janaras Taltsas ir Tanelis Kurbas, 14 – Evaldas Žabas, 11 – Karolis Petrukonis.

21 su puse minutės (21:33) aikštėje praleidęs K. Žabas pataikė 1 tritaškį iš 2, 5 dvitaškius iš 9, realizavo 1 baudos metimą iš 3, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir susyk suklydo.

Per 25 žaidimo minutes (25:13) K. Petrukonis pataikė visus visus 4 dvitaškius ir 3 baudų metimus iš 4, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, ir kartą prasižengė.

15 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kiuras Akenpargas, 13 – Raitas-Riivo Laane.

Antrąsias serijos rungtynes Taline komandos žais antradienį.