Turkijoje rezultatyvus A. Milaknis pranoko T. Websterį | kl.lt

TURKIJOJE REZULTATYVUS A. MILAKNIS PRANOKO T. WEBSTERĮ

• 0

Turkijos krepšinio čempionatuose Kalėdų dieną puikiais pasirodymais pasižymėjo tiek krepšininkai, tiek krepšininkės.

Bursos „Tofaš“ su Artūru Milakniu namie 78:65 įveikė Izmiro „Petkim Spor“ su kitu buvusiu Kauno „Žalgirio“ gynėju Tai Websteriu.

3 kėlinius aikštėje šeimininkavo Izmiro komanda, tačiau ketvirtajame po A.Milaknio paeiliui įmestų tritaškio ir dvitaškio „Tofaš“ išsiveržė į priekį 58:57 bei netrukus įgijo solidesnį pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį „Tofaš“ laimėjo net 29:10.

Lietuvis nugalėtojams iš viso pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyvesnis tarp nugalėtojų buvo tik Robertas Gray'us, surinkęs 22 taškus.

T.Websteris per 17 minučių prametė vieną dvitaškį, abu tritaškius, abi baudas ir gali pasidžiaugti nebent 3 atliktais rezultatyviais perdavimais.

Per kitas kalėdines rungtynes Stambulo „Buyukčekmece“ su Martynu Sajumi išvykoje nugalėjo „Konyaspor“ krepšininkus 85:75. Lietuvis per 21 min. pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 3/5 baud.) ir taip pat buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų savo ekipoje.

Daugiau taškų – 19 – pelnė tik Jordonas Crawfordas. Be to, M.Sajus atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Turkijos čempionate komandoms sužaidus didžiąją dalį 12 turo rungtynių „Tofaš“ (6 pergalės ir 6 pralaimėjimai) užima 6-ąją vietą, o „Buyukčekmece“ (4/8) – 12-ąją.

Turkijos moterų krepšinio čempionate sekmadienį puikias rungtynes sužaidė Kamilė Nacickaitė. Jos atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ išvykoje 100:61 sutriuškino „Bellona Kayseri“ komandą su Daugile Šarauskaite.

K.Nacickaitė per 23 min. pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.) ir buvo rezultatyviausia žaidėja aikštėje. Pralaimėjusiųjų komandai D. Šarauskaitė per 34 min. pelnė 8 taškus (4/7 dvit., 0/4 baud.) atkovojo 12 kamuolių ir blokavo net 7 metimus.

Turkijos moterų čempionate po 12 turų „Galatasaray“ (9/3) užima 4-ąją vietą, o „Bellona Kayseri“ (4/8) – 12-ąją.