Uraganinį spurtą surengęs Prienų „CBet“ laimėjo Pasvalyje | kl.lt

URAGANINĮ SPURTĄ SURENGĘS PRIENŲ „CBET“ LAIMĖJO PASVALYJE

• 0

Jaunesni, galbūt mažiau patyrę, klystantys, tačiau labai alkani – tokį įspūdį pirmoje sezono dalyje kol kas palieka ambicingasis Prienų "CBet" (4-2) projektas. Pastaruoju metu pralaimėjimo kartėlį užmiršę prieniškiai pratęsė solidžią pergalių seriją bei svečiuose 71:63 (15:25, 12:13, 30:14, 14:11) nugalėjo Pasvalio "Pieno žvaigždes" (2-4).

Dar antrajame kėlinyje tiek puolime, tiek gynyboje solidžiai atrodę pasvaliečiai susikrovė net 17 taškų pranašumą (36:19), tačiau miegantis Prienų komandos žvėris pradėjo busti dar prieš ilgąją pertrauką.

Svečiai aptirpdė deficitą iki devynių taškų (27:38), o tuomet, per trečią kėlinį pelnę daugiau taškų (30) nei per pirmuosius du, o į savąjį krepšį praleidę tik 14, susikrovė apčiuopiamą pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje Pasvalio klubo taikliarankis Miha Lapornikas sugebėjo išlyginti rezultatą (59:59), tačiau tuomet apie save priminė Martynas Varnas. Gynėjas įmetė du tritaškius ir priartino savo komandą prie jau ketvirtosios pergalės iš eilės.

Prienų „CBet“ šiuo metu rikiuojasi trečioje LKL vietoje.

Kiek netradicinį dvigubą dublį pergalingose rungtynėse surinko jaunasis Arnas Velička. Įžaidėjas pelnė 11 taškų ir išprovokavo net 12 pražangų.

„CBet“: M.Varnas 13, L.Uleckas 12, A.Velička 11 (20 naud. bal.), S.Spenceris ir K.Guščikas (10 atk. kam., 19 naud. bal.) po 10.

„Pieno žvaigždės“: P.Petrilevičius 14 (9 atk. kam., 19 naud. bal.), M.Lapornikas 13.