„Utenos“ krepšininkės ir treneris pateko į avariją | kl.lt

„UTENOS“ KREPŠININKĖS IR TRENERIS PATEKO Į AVARIJĄ

  • 0

Vasario 25 d. į treniruotę susirinkusios „Utenos“ krepšininkės nesulaukė vyr. trenerio Alfredo Vainausko, Kristinos Alminaitės, Ritos Žilinskaitės, Monikos Aleksaitės ir Giedrės Gricienės. Kasdien iš Vilniaus į Uteną treniruotėms ir rungtynėms važinėjantis komandos ekipažas pateko į autoavariją.

Pasak automobilį vairavusios G.Gricienės, sankryžoje ties Molėtais iš šalutinio kelio į pagrindinį netikėtai išlėkė automobilis, todėl išvengti susidūrimo nebuvo jokių galimybių.

„Automobilis išlindo tiesiai „prieš nosį“. Nuspausti stabdžio pedalo nespėjau. Smūgis gavosi didžiulis. Ačiū Dievui, visi likome gyvi.  Buvau prispausta prie vairo ir patempiau kaklo raumenis, todėl dabar vaikštau su kaklo įtvaru, šiek tiek labiau nukentėjo ir treneris, o panelėms viskas gerai. Ačiū Dievui, visi likome gyvi“, - sakė G.Gricienė. Krepšininkės automobilis „Volkswagen Sharan“ nukentėjo labiausiai ir remontuojamas nebus.

„Giedrei labiausiai nepasisekė, o mes tai truputį apsidaužėme ir tiek. Treniruotės tądien jau nebebuvo, bet teko raminti išsigandusias komandos drauges, kurios rūpinosi, ar nieko blogo nenutiko“, - pasakojo automobilyje taip pat važiavusi K.Alminaitė.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti „Utena“ penktadienį namuose susitiks su Marijampolės „Sūduva“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS