„Utenos“ krepšininkių atostogos: nuo vestuvių iki svaiginančių kelionių | kl.lt

„UTENOS“ KREPŠININKIŲ ATOSTOGOS: NUO VESTUVIŲ IKI SVAIGINANČIŲ KELIONIŲ

  • 0

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė „Utena“ rugsėjo 1-ąją pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui.

Krepšininkės susirinko Trakuose, kur prakaitą liejo fizinio rengimo treniruotėje miesto stadione. Kaip ir pernai, taip ir šiemet baterijas padeda užkrauti žaidžiančioji vyr. trenerio asistentė Rima Valentienė.

Į pirmąją treniruotę „Utenos“ žaidėjos susirinko kaip reikiant pailsėjusios ir kupinos įspūdžių, kadangi vasara buvo praleista iš ties įsimintinai.

Štai Monika Aleksaitė ilsėjosi saulėtame kurorte Turkijoje. Kita komandos senbuvė Rita Žilinskaitė taip pat laiką leido pajūryje – Nidoje. Snaiperė nepamiršo ir padirbėti, kadangi jai teko paruošti nemažai rankų darbo peteliškių, kurios Lietuvoje populiarėja žaibo greičiu.

Martynos Petrėnaitės vasaros planuose poilsio buvo mažai, kadangi ji žaidė šalies aštuoniolikmečių rinktinėje, tačiau po Europos čempionato rado laiko šiek tiek atsipūsti Lietuvos pajūryje.

Bene įsimintiniausia vasara buvo Kristinai Alminaitei, kadangi ji ištekėjo. Vidurio puolėja taip pat padėjo moterų rinktinei, žaidė Baku vykusių Europos žaidynių 3×3 turnyre, su studenčių komanda keliavo į Italiją, o viską vainikavo medaus mėnuo Atėnuose.

Po sezono Ispanijoje sugrįžusi Gintarė Mažionytė yra palangiškė, tad vien buvimas gimtinėje jau yra gero laiko leidimas pajūryje. Puolėja taip pat aplankė Vokietijos miestą Brėmeną.

Kita „Utenos“ naujokė, Dalia Belickaitė, žaidė dvidešimtmečių rinktinėje, o vėliau leidosi į kelionę, kurios metu buvo aplankytas „Disneilendas“, romantiškasis Paryžius, triukšmingasis San Tropezas, nepamirštamoji Venecija ir kitos Šiaurės Italijos bei Rytų Prancūzijos vietos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS