V. Šeškaus diriguojamos Jonavos triumfas: rankose – NKL titulas, kišenėje – bilietas į LKL | kl.lt

V. ŠEŠKAUS DIRIGUOJAMOS JONAVOS TRIUMFAS: RANKOSE – NKL TITULAS, KIŠENĖJE – BILIETAS Į LKL

• 0

Jonavos „CBet“ krepšininkai tapo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionais. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai finale 100:66 (24:14, 19:20, 35:18, 22:14) nugalėjo „Telšius“ ir įgijo teisę kitą sezoną žengti į didžiausią Lietuvos krepšinio sceną – LKL.

Pusfinalyje Jonavos komanda 79:62 įveikė Marijampolės „Sūduvą“, o telšiškiai 78:74 palaužė Šakių „Vytį“.

Antrajame kėlinyje „CBet“ jau turėjo ir 17 taškų persvarą (43:26), tačiau telšiškiai iki pertraukos kiek apkarpė deficitą ir po 20-ties minučių kovos atsiliko 34:43.

Vis tik po pertraukos „CBet“ varžovams mažinti skirtumo nebeleido. Priešingai, V. Šeškaus auklėtiniai didino atotrūkį ir po trijų kėlinių jau turėjo 26 taškų pranašumą 78:52.

Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas ir „CBet“ užtikrintai uždarė finalą.

Primename, kad NKL nugalėtojai automatiškai gauna vietą kito sezono LKL čempionate.

Edvinas Šeškus per 29 minutes pelnė 26 taškus (4/5 dvit., 6/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko net 31 naudingumo balą. Jis išrinktas naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

„CBet“ finale pataikė 58 proc. dvitaškių (24/41) ir net 53 proc. tritaškių (14/26).

Jonaviškiai išdalijo net 26 rezultatyvius perdavimus, Telšių komanda – perpus mažiau.

„CBet“: E. Šeškus 26 (6/7 trit., 4 atk. kam., 31 naud. bal.), D. Tarvydas 16 (7 atk. kam.), K. Thomasas 12 (7 atk. kam.), G. Žalalis ir L. Kisielius po 10, L. O'reilly 9.

„Telšiai“: I. Razutis ir D. Rasys po 13, G. Sirutavičius 10.